Hra hry Thrones Cast prináša zmenu kostýmu pre sezónu 7 – Take Peek

GOT Promo Video - LEAD
Zdvorilosť

Olivia Bahou

Apr 07, 2017 @ 15:00

Kým čakáme na tohtoročnú oneskorenú premiéru Hra o tróny V sezóne 7 vysiela HBO malé peňaženky, ktoré nás držia. Najnovšia je všeobecná propagácia o kultovej “Ahhh”, ktorá otvára každú show HBO, ktorá nám dáva pozrieť sa na veľký kus obsadenia súboru.

Reklama, ktorá vyšla v piatok, ukazuje hlavných hráčov ako Cersei, Jaime a Tyrion Lannister; Jon Snow; Daenerys Targaryen; Sansa a Arya Stark v tom, čo vyzerá ako ich kostýmy zo sezóny 7. Cersei vyzerá vo svojej novonarodenej korune, zatiaľ čo Tyrion hrdo nosí pin “Hand of the Queen”, ktorý Daenerys predstavil v sezóne finále.

Keď už hovoríme, Matka Drakovu vyzerá pozitívne v kráľovskom oblečení, ktorý by mohol byť lstivým prikývnutím k jej vzťahu s Jonom Snowom alebo jednoducho kvôli skutočnosti, že sa pohybuje v chladnejšom prostredí. Jon samotný je športovo šetrný nový kožušinový, rovnako ako jeho polovica-sestra Sansa. Arya vyzerá pripravená bojovať v šedej vzhľad s kožou, s jej dôvernou ihlou pri jej boku.

VIDEO: Ed Sheeran bude pokračovať Hra o tróny Sezóna 7

Hodor sa dokonca objaví v promo, čo je podnetom k povesti, že sa môže objaviť v sezóne 7 ako niečo úplne ľudské.

Aby sme naštartovali náš záujem, herečka Nathalie Emmanuel, ktorá hrá Missandei v seriáli, sa objavila vo štvrtok v noci epizóde Jimmy Kimmel Live! ale nepodarilo sa mi odhaliť žiadne náznaky o nadchádzajúcej sezóne (“Ja som pevnosť, nebudete mať nič!”). Ona však urobila pokrm na jej obrazovke na obrazovke, Valyrian.

“Je tu vysoká Valyriánka, nízka Valyrián, a slová, ako, znamenajú veci. Takže keď mi pošlú moju linku, vytvoril slovo pre “draka” alebo vytvoril slovo pre “kráľovnú.” Má zmysel, “povedala Kimmel.

Pokračujte v posúvaní toho, o čo dúfame, že sa na vás pozerá GOTSezóna 7 kostýmy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − 47 =

map