Jej sestra nám pripomína, prečo sa nemôžeme zastaviť pri pohľade na tieto nádherné fotky Sharona Tateho

sharon Tate
Zbierka Kobal

Katie Donbavandová

9. júna 2014 @ 8:12 hod

Krásna a laskavá, herečka Sharon Tate zanechala nezmazateľnú stopu na svete.

Život štýlu ikony sa oslavuje novou knihou Sharon Tate: Spomienka (amazon.com, 23 dolárov) k dispozícii 10. júna. Zostavuje ju mladšia sestra Debra Tate, nádherná kniha je naplnená fotografiami, ktoré neboli nikdy predtým viditeľné, spájané s anekdotami a spomienkami od jej priateľov, družstiev, režisérov a rodiny.

Rozprávali sme sa s autorkou a sestrou Debra Tate o knihe a Sharonovej, keď si ju spomína. Nasleduje intímny pohľad na život a štýl hviezdice. od jej mimoriadnej pracovnej morálky k tomu, čo lacný drogistický výrobok udržal jej slávnu pout tak dokonalú.

Dostaňte sa do očí Sharon Tate spomienka teraz si prečítajte náš rozhovor s autorom, Debra Tate, nižšie.

Citát poznámky

“Rád by som byť americká Catherine Deneuve.” -Sharon Tate na jej kariére

Tweet Toto!

Aké boli jej obľúbené kozmetické výrobky?Jej obľúbeným kozmetickým výrobkom bola jednoduchá vazelína pre jej pery. Mala tiež rád Yardley jasný lesk na pery a používala jej hnedú ceruzku na obočie Max Factor ako podložku na pery. Pri starostlivosti o pleť uprednostňovala Erno Laszlo a ona nikdy nešla do postele s jej make-upom. Sharon nebola v parfume, pretože bola citlivá. Namiesto toho si vyrobila vlastnú zmes éterických olejov, zvyčajne vrátane čajovej ruže. Milovala tiež kúpeľový výrobok s názvom “Mlieko a perla”. Stále mám poslednú fľašu.

Stále máte šatónové šaty alebo šperky? Dúfate, že ich odovzdáte dcére?Mám veľké množstvo Šaronových šiat a šperkov. Všetko sa udržiava v prostredí pod kontrolou klímy. Moja dcéra je módna návrhárka a viem, že obaja plánujeme zachovať zbierku v rodine.

Čo vás inšpirovalo k napísaniu tejto knihy a vykopať všetky tieto neuveriteľné obrázky a hold od ľudí, ktorí poznali vašu sestru?Vždy som chcel napísať knihu o Sharone. Po dlhé roky bola z verejného povedomia z určitého dôvodu – a potom som si všimol zmenu. Nové generácie začali oceniť Šarona za to, kým bola. Začali sa objavovať webové stránky fanúšikov, módne blogy ju pravidelne predstavovali ako módnu ikonu šesťdesiatych rokov a hlavné celebrity dokonca odkazovali na Šarona ako na inšpiráciu štýlu pre svoje redakcie časopisov a vystúpenia na červenom koberci. Myšlienkou tejto knihy nebolo prezentovať tradičnú biografiu, ale starostlivo zostavovať fotografie a spárovať ich so spomienkami na seba, na Sharonove priateľov, kariéry a spolupracovníkov a dokonca aj na samotnú Sharonovú. Dúfam, že tým urobím, dá svojim súčasným a budúcim fanúšikom pocit, kto v skutočnosti bol Sharon.

Sharon Tate: Spomienka bude uverejnený v utorok 10. júna. Prekvapený pohľad nájdete v galérii krásnych obrázkov z knihy. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 − = 83

map