Kanál Vnútorný Katniss Everdeen s Chytľavým ohňostrojom Designer Trish Summerville Net-a-Porter Collection

Capitol Couture Collection
Murray Close, s láskavým dovolením (3)

Jennifer Davis

26. novembra 2013 @ 4:24 hod

Zatiaľ čo špeciálne efekty v Hry o život: Skúška ohňom sú naozaj niečo na pozore, to určite nie je jediným vizuálnym sviatkom, ktoré v poslednej dobe zaujalo našu pozornosť. Na našom radare sú v súčasnosti pekne postavené oblečenie, ktoré vytvoril a navrhol známy kostýmový návrhár Trish Summerville. Známa za to, že prinášala Lisbeth Salanderovi do života Dievča s Dragoon Tattoo, a naposledy to nepríjemné Effie trinket, teraz obráti svoju pozornosť na vás – Summerville vytvorila 24-dielnu kolekciu inšpirovanú jej prácou Hry o život: Skúška ohňom pre online predajcu Net-a-Porter.

“Myslím si, že to, čo je skvelé pre návrhárov kostýmov, si vyberá rôzne typy projektov,” povedal Summerville Chytanie ohňa a nakoniec kolekcia pre Net-a-Porter. “Dostávame výzvu k vytvoreniu tohto sveta a dávajúc znaky stopy tak, aby mohli rozvíjať tieto postavy, takže sa mi páči, že robím oboje. Rád robím všetko a neustále mení všetko, pretože ma to napáda.” Takže ak ste niekedy chceli nasmerovať svoju vnútornú Katniss Everdeen, teraz môžete! V cenách od 75 do 995 dolárov je kolekcia plná luxusných kožených predmetov, kitských tričiek a šperkov inšpirovaných Mockingjay, ktoré vás dopravia do mesta Panem. Nakupujte kolekciu teraz na adrese net-a-porter.com.

VIAC
• 5 Hladné hry Vyzerá to skúsiť v reálnom živote
• 3 spôsoby, ako Jennifer Lawrence je ako Katniss Everdeen
• Inšpirovaný spoločnosťou Katniss: naše obľúbené pásky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 40 = 49

map