Komplexný zoznam najlepších rolí Jessica Biel

Jessica Biel
Peter Kramer / Sieť USA

Tessa Trudeau

03 augusta 2017 @ 12:30 hod

Ak ste ako mnohí z nás, vy ste vyrastali spolu s Jessicou Bielovou ako Mária Camdenová v milovanej rodinnej dráme 7. Neba. Pozorovali sme, že Bielov charakter divokého dieťaťa stárne v priebehu 11 sezón, čo si vyžiadalo jej a jej rodinu prostredníctvom skúšok a súženia,.

35-ročná herečka a matka strávili väčšinu z dvoch desaťročí, odkedy vystupovali vo filmoch s veľkou obrazovkou, ale konečne sa vracia do televízie ako vedenie novej obmedzenej série, Ton Sinner. 8-epizódová show debutovala na Tribeca Film Festival už v apríli, odvtedy ľudia bzučiavali a jeho prvá epizóda vyšla včera v USA. 

VIDEO: Jessica Bielová hovorí, že syn Silas má štýl svojho otca: Je to “Justin Mini”

Biel hviezda ako Cora Tannetti, mladá matka, ktorá, zdanlivo z ničoho nič a v zombie-ako štát, spácha vraždu na preplnenom pláži v širokom dennom svetle. Nemá žiadnu predstavu, čo prinieslo zmysel pre zlosť. Psychologický thriller sleduje vyšetrovanie toho, kto to neurobil, alebo ako, rovnako ako toľko iných tajomstiev vraždy, ale prečo. Christopher Abbott spolupracuje ako Bielov manžel a Bill Pullman ako vedúci vyšetrovateľ.

SÚVISIACE: Jessica Bielová sa stáva skutočnou o tom, že je to pracovná mama

Na oslavu Bielovho návratu na malú obrazovku sme sa pozreli na všetky najlepšie roly herečky – vrátane stints v akcii, komédii, dráme, hrôze a dokonca aj hudobné video. Prejdite nadol a zobrazte si naše obľúbené položky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map