Kvíz: Ktorý Riverdale charakter ste?

Keď premýšľame späť do školy, na mysli príde veľa klasických popových kultúr. z Raňajky klub a bezradný na Ohováračka a O.C., naše srdcia nepoznajú žiadne hranice, pokiaľ ide o modlitbu najchudobnejších dospievajúcich, kedykoľvek zasiahli naše obrazovky. Samozrejme, nie je ľahké zarobiť si špičkové miesto medzi našimi obľúbenými dramatickými dramami – ale nie Riverdale prešla na nás a urobila práve to.

Úspešná séria CW, ktorá je založená na Archie komiks, najprv zachytil našu pozornosť, keď premiéru začiatkom tohto roka. Tmavé podtóny a zmysel pre tajomstvá v dave pridal nový žánrový žáner, ktorý nám dal Roztomilé mrchy vibrácie s hladším vzhľadom a podmanivým príbehom. Postavy majú hĺbku a sú úplne očarujúce. Sú to deti stredných škôl, ktoré by sme chceli byť alebo aspoň s priateľmi v dnešnom svete. A to hovorí všetko.

VIDEO: 8 filmov s najlepšie oblečenými vysokými školami

Ak ste Riverdale fanúšik, ako je nás, vezmite kvíz nižšie a zistite, ktorý znak sa najviac týka. Ak nie ste chytený, ale chcete vidieť, na čom je všetok rozruch, nemusíte mať strach: môžete sa na Netflixe teraz pozerať na prvú sezónu. a potom môžete si vziať kvíz a zistiť, či ste skôr Betty alebo Veronica.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map