Milo Ventimiglia je obľúbená vec o hraní Jess na Gilmore dievčatá

Jedným z našich obľúbených milostných trojuholníkov, ktoré kedy narazili na televíziu, je nepochybne sága Rory-Jess-Deana zo začiatku roka Gilmore Girls. Naozaj sme všetci cítili bolesť stredoškolskej éry Rory Gilmore (Alexis Bledel), keď sa snažila vybrať medzi dobrým chlapcom Deanom Foresterom (Jaredom Padaleckim) a zlým chlapcom Jess Mariano (Milo Ventimiglia). Ale či ste boli Team Dean alebo Team Jess, nemožno poprieť, že každý človek bol milý svojou vlastnou cestou.

Zatiaľ čo Dean bol zdvorilý a úctyhodný, Jessove sarkastické poznámky a nepríjemná povaha nás určite opovážili a nakoniec zachytili Roryho pozornosť. Zatiaľ čo nebol presne princ očarujúci počas vzťahu páru, bolo jasné, že Rory má zvláštne miesto v temnom srdci Jessa od chvíle, keď sa stretli v reštaurácii svojho strýka Luka.

S milými postavami sa nakoniec vracajú do našich životov, keď Gilmore Girls: Rok v živote hit Netflix v novembri, mali sme všetky veci Stars Hollow na mozgu. Takže keď sa Ventimiglia zastavil V štýleV štáte New York City na začiatku tohto mesiaca, aby sa rozprával o svojej novej sérii NBC, Toto sme my, bolo to len to, že sme sa prestali dávať pozor Gilmore Girls opätovne spomína na čas Ventimiglie na prehliadke. A veľa na naše vzrušenie, 39-rok-stará hviezda sa pozerá späť na jeho čas zobrazuje Jess tak láskavo ako my.

SOUVISLOSTI: Cast of Toto sme my Kvízy každý druh o Crazy Birthday Connections

“Jess musí hrať a zažiť veľa,” vysvetlil Ventimiglia. “Od boja so svojím strýkom Lukeom, aby našiel lásku s Rory, pracoval na svojich vlastných démonoch, ktorí ho poslali na cestu ako tento mladý syn zbraň.” Zatiaľ čo Jess nepochybne mal svoje problémy, urážok a nepriateľského správania – a to bola práve Ventimiglia najobľúbenejšia vec týkajúca sa charakteru.

“Pre mňa, myslím, že je to hlboká kým bol skutočne mladý muž,” povedal herec. “A ako on odmietol celý tento hnev vo svojom živote z ťažkých časov, po ktorých ho prekonali – s odcudzením od svojho otca, jeho matkou, ktorá ho poháňala oškubnutím, dostala sa do nového prostredia a len chcela byť na jeho vlastné – ukázal sa, že je to veľmi, veľmi skvelý mladý muž. “

Prostredníctvom všetkých svojich vrcholov a nízkych hodnôt držal Jess divákov na svojich prstoch – a Ventimiglia bola šťastná, že je na prechádzke. “Myslím si, že cesta z toho, že sa hnevám, že som spokojná a usmievala sa v živote, bola niečo, čo bolo pre mňa vždy zábavné objavovať sa a hrať sa a vchádzať do nej,” povedal.

Ale bol ďalší kľúčový faktor pre zobrazenie Jessu – a práca na show všeobecne -, ktoré Ventimiglia spomína lahodne. “Hovoril rýchlo bol len zábava,” povedal Gilmoreho podpisu gangovho rýchleho jazyka. “Bolo to náročné, ale cítili sme sa, že ste si zuby správne vyrezali. Bolo skvelé učiť sa určitým tempom a čakaním a dávať do neho nejaké srdce a dušu – hlavne na rannú prácu, keď som bola mladá. “

Gilmore Girls: Rok v živote premiéry na Netflix neskôr tento jeseň 25. novembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − 62 =

map