Nechajte tieto ženy viac ako 50 ukázať, ako štýl iba lepšie s vekom

 Art of Dressing - 1
SÚDNA RIZZOLI USA

Jonathan Borge

20. apríla 2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Prečo sa starať o obdobie po sezóne módnych trendov, keď viete, čo funguje?

To je filozofia obľúbenej ulice Tziporah Salamon (pozri vyššie) Zrejme sa zdá, že nasleduje. Známy za to, že vždy chytil oko pozostalého fotografa Bill Cunningham, autora a milenca nielen v kampaniach Lanvin hral (ahoj, šik!), Ale je tiež žena za novým obrazom, ktorý nemôžeme odložiť, Umenie obliekania: večný, nadčasový, pôvodný štýl (33 dolárov, amazon.com).

Takže čo je v knihe tak horúce? V podstate Salamon poklepala na desať podivuhodne báječných žien vo veku nad 50 rokov, aby ponúkla bližší pohľad na to, čo sa deje do ich ozdobených šatníkov. V knihe nájdete aj obrázky svojich šatní, okrem jednoduchých pokynov na obliekanie pre každú príležitosť. Salamon tiež dbal na to, aby odpovedal na otázky, o ktorých sme sa všetci opýtali: Čo je skutočne dôležité? Je to správny pomer? Má nová bunda potrebné prispôsobiť?

SPOJENÉ: Viac ako 50 Bikini Babes

 

Samotná Salamona je to, o čom sa môžeme len snažiť vyzerať ako na každodennom živote, ale ženy, ktoré si vybrala, si navzájom navzájom vážne vyberajú svoje peniaze. Celkovo si myslíme, že je čas strhnúť naše tenisky a skúste trochu ťažšie.

Prejdite nadol, aby ste videli niektoré z funkcií dámy, ktoré musia poznať Umenie obliekania.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 22 = 31

map