Čo bude mazať: Živé skutočne vyzerajú?

tuk Live - LEAD
Tommy Garcia / FOX

Samantha Simon

27. januára 2016 @ 9:30 hod

Rydellská vysoká gang je tu – a sú rovnako štýlové, ako si ich pamätáme. 

Sandy, Danny, T-Birds a Pink Ladies prevezmú vašu televíznu obrazovku Mazivo: Živé premiéra v nedeľu 31. januára. Na základe klasického filmu z roku 1978 o skupine detí strednej školy v 50-tych rokoch, prvé živé hudobné hviezdy FOX Julianne Hough, Aaron Tveit, Vanessa Hudgens a Keke Palmer, milujúci dospievajúci. Ale neočakávajte, že budú vyzerať presne tak, ako sú postavy originálu tuk. Tentokrát je tu viac kože, množstvo parochne a blondína Danny Zuko.

“Robíme poctu tuk, ale to je naša vlastná verzia, “povedal pre návrhár kostýmov William Ivey Long, ktorý je známy svojou prácou na Broadwayi V štýle keď sme sa s ním stretli minulý týždeň. “Existujú tri alebo štyri vzhľady, ktoré sú veľmi podobné originálu, ale to je miesto, kde sa zastaví.” Takže zatiaľ čo uvidíte Sandy v celkom čiernom vzhľade “rovnako ako ten, ktorý Albert Wolsey navrhol pre film,” a sponky ako kožené bundy T-Bird a bundy Pink Lady, všetci mali modernú aktualizáciu. “Prepracoval som ich, takže nebudú presne to isté,” povedal Long. Jedna vec je zostať rovnaký? “Školské farby sú stále červené a biele!” 

Dlž nám dal loptičku na to, čo sa stalo pri vytváraní týchto postáv pre novú generáciu. Počujte, čo má povedať o vytvorení Sandyho pohľadu vo videu nižšie a sprejdite nadol a uvidíte jeho pôvodné náčrty znakov a podrobnosti o každom vzhľade.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 11

map