Čo by dnes Lucas Scott urobil pre jedného Tree Hill? Chad Michael Murray váži

Ako už raz povedal Lucas Scott, “Tree Hill je len miesto kdekoľvek na svete.” Ale pre fanúšikov dlho bežiaceho dramu Jeden Tree Hill, je to miesto, kde sa stalo deväť sezón magie, od nezabudnuteľných stredoškolských románov a majstrovstiev basketbalu po svadby a deti, ktoré sa neskôr objavili. A tento týždeň, štyri roky po predstavení vysielal svoju poslednú epizódu, mnohé pôvodné hviezdy idú naspäť na miesto, kde sa ich postavy nazývajú doma.

Ok, vieme – Tree Hill je fiktívny. Ale obsadenie a posádka sa vracajú na svoje staré stompingové základne v meste Wilmington v Severnej Karolíne, kde bola natočená séria a to je pre nás dosť dobré. Budú v meste pre InsideOTH, fanúšikovskú konvenciu oslavujúcu sériu 23. júla a 24. júla. Táto akcia bude ponúkať stretnutie a pozdravy s hviezdami, foto opismi a dokonca aj zasvätenou prehliadkou Tree Hill, aby ste videli niektoré z miest používané na prehliadku. Je to zážitok, ktorý si určite poteší nadšených fanúšikov – ale nikto nie je viac nadšený než muž, ktorý priniesol Lucas Scott do života na obrazovke: Chad Michael Murray.

“Toto sa bude líšiť od akéhokoľvek iného kongresu, aký kedysi predtým existoval, pretože v skutočnosti to robili ľudia, ktorí predstavili show pre ľudí, ktorí milujú show,” povedal Murray V štýle po prerokovaní svojho nového filmu, Outlaws a anjeli, minulý týždeň. “Veľa posádky z výstavy bude tam a väčšina obsadenia sa vráti, aby spolu s fanúšikmi prešla na víkend v domácnosti, kde celý svet začal.”

jeden Tree Hill Reunion - Embed
Warner Bros.

SÚVISIACE: Chad Michael Murray odráža Príbeh o Popoluške, 12 rokov neskôr

Pre Murrayho je to perfektná príležitosť znovu sa pripojiť k jeho bývalým spolupracovníkom. “Milujem vidieť všetkých a dobiehať,” povedal. “Mnohí z nás teraz majú rodiny, takže je vždy príjemné zdieľať príbehy o dieťaťoch a vyrážať sa okolo nich.” A ani cesta späť do Severnej Karolíny neublíži. “Milujem a chýba mi Wilmington,” povedal. “Stále mám tak veľa priateľov, takže mám rada späť. Nehovoriac o tom, Wilmington je nádherný. Ak by som mohol dostať plážový dom tam a len stráviť zvyšok dní so svojou rodinou na pláži, bol by som šťastný muž. “

Murray očakáva, že jeho OTH charakter by bol už teraz rovnako ako rodinný človek, a dokonca sa rozplýval jeho myšlienkami o tom, čo bude Lucas dodnes. “Vsadím sa, že je šťastne ženatý, pravdepodobne s dvoma alebo tromi deťmi,” povedal Murray. “Už začínajú chodiť do školy, čo je blázon, na čo myslieť. Je to už šesť až sedem rokov od chvíle, keď Peyton a Lucas odišli s dievčatkom, takže už je šesť alebo sedem dieťaťa. “A to znamená, že deti sú dostatočne staré na to, aby začali sledovať športové kroky ich hviezdneho otca, pre Tree Hill Ravens pred tréningom tím po absolvovaní strednej školy. “Myslím si, že deti sú v škole a učia sa teraz hrať basketbal, okrem iných športov,” povedal Murray. Jeho voľba pre najmladších členov Scottovej rodiny? “Futbal, futbal, futbal!” Povedal Murray so smiechom.

Bez ohľadu na to, aký gang Tree Hill je až doteraz, ich príbeh žije vďaka serióznym nasledovníkom show – novým aj starým. “Zistil som, že niektorí fanúšikovia na týchto konvenciách sú teraz 11, 12, 13 rokov a ich počet je plný,” povedal Murray. “Tony a tony mladých fanúšikov, ktorí prvýkrát našli show na Netflixe. Takže, ďakujem, Netflix, za to, že sa predstavenie vrátilo, pretože hovorí všetkým týmto generáciám. Je to generácia, ktorá rozumie tomuto typu sveta a musím dať svojmu klobúku Markovi Schwahnovi za to, že vytvoril svet, ktorý bol tak lákavý pre ľudí a kde sa niekto mohol spojiť s niekým. “

Najlepšia časť Jeden Tree HillDlhovekosť? “Cesta sa úplne začína pre novú generáciu,” povedal Murray. “Na tejto show je to skvelé. Je to nadčasové.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − 82 =

map