Orange je nová čierna sezóna 4 scény, ktorá spôsobila Taryn Manning Cry

Toľko otázok zostalo na konci roku nezodpovedané Oranžová je nová čierna minulú sezónu. Budeme vidieť Stellu (Ruby Rose) znovu po Piperovej (Taylor Schillingovej) brutálne zbohom? Ako bude hrať prekvapenie s Alexom (Laura Prepon)? A čo všetci tí noví väzni? Dostali sme sa s niekoľkými našimi favoritmi vo štvrtok v noci “PaleyLive LA: An Evening with Oranžová je nová čierna” panel, ktorý sa konal v The Paley Center for Media v Beverly Hills v Kalifornii. Zatiaľ čo sme nemali žiadnych sponzorov, aby sme ich počuli, zistili sme, že Taryn Manning, ktorý hrá Tiffany “Pennsatucky” Doggett v sérii.

Herečka, ktorá sa od začiatku rýchlo stala obľúbeným fanúšikom, dovoľte, aby sme sa v nejakom zvláštnom okamihu zdieľali s herečkou Lea DeLaria, ktorá predstavuje Big Boo. “Bolo to raz, keď ja a Lea robili spoločne jednu scénu a bolo to na nej, zblízka,” vysvetľoval Manning. “Pozrel som sa do jej očí a ona bola tak úprimná v tom, čo hovorila, že som sa roztrhol na slzy na druhej strane kamery. Bolo to tak dojemné. Nikdy som sa skutočne nespájal s iným herečom, ktorý hlboko. A to pre mňa znamená, že je to prekračujúce – bol som preč. Bol som tak dotknutý. “

súvisiace: Oranžová je nová čierna Season 4 Trailer potvrdzuje, že show rozhodne nie je komédia

Nemôžeme sa dočkať, kedy príde Pennsatucky, Big Boo a zvyšok obsadenia. Sezóna štyri Oranžová je nová čierna bude k dispozícii na Netflix 17. júna.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 5 =

map