Pozrite sa na najlepší roly Winony Ryderovej pred premiérou jej novej série Netflix, Stranger Things

Winona Ryder Best Roles - Lead 2016
Alamy

Tessa Trudeau

15. júla 2016 @ 14.45 hod

Cudzie veci je najnovšou sériou Netflix, ktorá zasiahla streamingovú stránku, premiéru dnes 15. júla. Nemohli sme byť viac nadšení, pretože Winona Ryderová je popredná dáma. Zatiaľ čo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia bola v nespočetných filmoch a kultových klasikách – z ktorých mnohé získali niekoľko prestížnych nominácií a ocenení – v televíznej sále nikdy nemala hlavnú úlohu, a preto sme sa tešili na to, že sme ju v tomto nadprirodzenom dramatický thriller už dlho.

V tomto osemdesiatych rokoch, ktoré sa koná v malom meste Indiana, Ryder hrá Joyce, matku, ktorej syn sa zdanlivo zmizol. Hľadanie mladého chlapca následne prináša na povrch mnoho temných tajomstiev o meste a jeho obyvateľoch. Remindescent tých strašidelných klasikov z 80. a 90. rokov E.T., The Goonies, alebo Zavrieť stretnutia tretieho druhu, nemôžeme premýšľať o niečom dokonalejšom pre túto úlohu ako samotná ikona 90. rokov.

Pred dnešnou premiérou sme sa v priebehu rokov vrátili späť k niektorým z našich obľúbených rolí Winona Ryderovej a nikdy sme si neuvedomili, koľko klasik má pod pásom, kým neprejdeme po veľmi dlhej stránke IMDb. Môžeme takmer zaručiť, že toto prechádzanie do pamäte pruhu vás prinúti, aby ste chceli sledovať každý jeden z týchto filmov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 40

map