Royals: Všetky šťavnaté odpovede, ktoré sme získali z premiéry sezóny 3

 Royals - LEAD
S láskavým dovolením!

Tessa Trudeau

05 decembra 2016 @ 14:30

od tej doby Royals debutoval na E! späť v marci 2015 sme boli kiiind of posadnutý. Séria je plná dramatu, zrady, tajomstva, romantiky a niektorých veľmi atraktívnych ľudí. Čo viac by ste mohli mať v televíznom seriáli?

Aby sme zistili, kde sme v poslednej sezóne skončili, konečne sme zistili, kto zabil kráľa Simona. Vrah bol postavený pred súd, keď boli na futbalovom zápase vysielané skutočné zábery vraždy, a dav sa vzal do vlastných rúk. Videli sme tiež, že kráľ Cyrus sa oženil a jeho nová manželka zrodila svojho syna – hoci sa ukázala ako falošná svadba vďaka práci kráľovnej Heleny – a Prudence a dieťa zdanlivo zmizli z tenkého vzduchu. Ale najviac šokujúce zo všetkého, sme sa dozvedeli, že princ Robert by mohol byť skutočne živý po celú dobu.

Finál nás opustil s toľkými nezodpovedanými otázkami a možné výsledky pre každý príbeh boli zdanlivo nekonečné. Ale v nedeľňajšej premiére sezóny 3 sme zistili veľa nových informácií a nakoniec sme odpovedali na niekoľko našich najnaliehavejších otázok. Prečítajte si nižšie a uvidíte, čo sme zistili o našej obľúbenej dysfunkčnej kráľovskej rodine. Nalaďte si v nedeľu na E! o 10.00 hod. ET, aby ste videli, ako to všetko hrá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 + = 90

map