Stručná história Rory Gilmoreho milostného života na Gilmore Girls

Gilmore Girls - Rory's Love Life - LEAD
© 2006 CW / Courtesy Everett Collection

Samantha Simon

21. novembra 2016 @ 1:00 hod

V priebehu roka Gilmore Girls, padli sme za životy Rory Gilmoreovej rovnako tvrdo ako ona. Pozorovali sme, že stredná škola Rory zmieta nad pekným chlapom Deanom Foresterom predtým, než sa rozhodne zvrtne a rozdrví na svojom polárnom opačnom zlom chlapcovi Jess Mariano. Neskôr sme sledovali vysokú školu Rory, ktorá si založila prvý skutočný dospelý vzťah s Yaleho najsilnejším playboyrom, Loganom Huntzbergerom. 

Zatiaľ čo triumo Deanu, Jessa a Logana dominovalo Rorymu romantickému oblúku počas našej doby s Gilmoresom, bolo tu aj niekoľko ďalších potencionálnych paramourrov, ktoré by si mali všimnúť aj Roryho život (Tristan a Marty, pozeráme sa na teba). Napriek skutočnosti, že sa im nikdy nestretla, pocity chlapcov pre Rory mali kľúčové dôsledky na jej ďalšie vzťahy. Takže predtým Gilmore Girls: Rok v živote hit Netflix 25. novembra a zistiť, kto je Alexis Bledel charakter je (alebo nie je) zapojený s týmito dňami, prejdite nadol pre našu úplnú, ale stručnú analýzu najmladšej Gilmore je romantická minulosť.

VIDEO: 8 cieľov Lorelai a Rory Gilmore definovaných cieľov matky a dcéry

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 41 = 47

map