Tento prasiatý vplyv má viac Instagram nasledovníkov ako vy

Teraz som si istý, že viete všetko o slávnych psov Instagram, ktorí získavajú nasledovníkov rýchlejšie ako väčšina módnych bloggerov. Možno ste nevedeli, že Instagram má oveľa viac ponúknuť ako len šteniatka. Zadajte Hamlet Piggy.

SPOJENÉ: 5 Genius Pet Gear zistí, že ste nevedeli, že potrebujete

Hamlet je mikrocerzola z Los Angeles v Kalifornii, ktorá pôvodne prišla do života majiteľa Melanie, keď trpila epilepsiou. Hammy poskytla smiech, emocionálnu podporu a odvrátenie pozornosti od záchvatov. Keď sa Melanie rozhodla zdieľať dobrodružstvo Hammyho so sociálnymi médiami, bola rýchlo prekvapená, koľko fanúšikov získalo malé ošípané. Teraz má viac ako 300k sledovateľov Instagram, viac sponzorov, tony roztomilých odevov, prácu na čiastočný úväzok ako emocionálne podporujúce zviera a jej vlastné vycpané zviera.

VIDEO: Celebrity, ktoré prijali svoje rozkošné psy

 

Hamlet sa nijako nelíši od akéhokoľvek iného módneho ovplyvňovacieho prvku, ktorý prejdete okolo vášho informačného kanálu. Jej oblečenie a doplnky vás zastavia a usmievajú sa. Malé ošípané budú nosiť čokoľvek od burritového kostýmu až po chladný baseballový klobúk a skoro všetko medzi tým.

SÚVISIACE: 11 adoptovaných psov, ktoré musíte dodržiavať

Musíme sa porozprávať s rušným prasiatkom L.A., aby sme počuli všetko o tom, ako začalo svoje dobrodružstvo.

Happy Thanksgiving od mojej malej rodiny až po tvoju! ��❤️�� #ThrowBackThursday

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

V štýle: Ahoj Hamlet, sme veľmi radi, že s tebou porozprávame! Povedz nám svoj príbeh. Ako ste sa s vaším majiteľom stretli?

Hamlet Piggy: Ahoj! Je pekné stretnúť sa s vami a thOink že ma máš. Veľmi sa mi páči odkazovať na môjho majiteľa ako na môj “človek”. Pozrite sa, zavolajte jej “majiteľa”, čo znamená, že ma nejakým spôsobom vlastní. Ak niekto volá zábery, je to ja. Ale naozaj je to moja ľudská bytosť.

Stretli sme sa, keď mi bolo 6 týždňov. Rodina človeka ma priviedla domov ako prekvapenie. V tom čase ľudia prechádzali ťažkým časom so zdravím. Ľudia majú epilepsiu. Keď som prišiel do svojho života, zažívala vzplanutie v jej záchvatnej činnosti. To znamená, že musí zostať doma a veľa v posteli. Ale drobná stará mňa prišla k dverám a pomohla zdvihnúť jej ducha. Odvtedy sme boli najlepší kamaráti.

Čas sedieť a relaxovať.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: Zatiaľ čo väčšina ľudí má mačky a psy ako domáce zvieratá, váš človek si vybral prasa! Ako sa odlišuje od vlastníctva ošípanej, ako vlastniť iný domáci maznáčik?

HTP: Teraz v žiadnom prípade nehovorím, že ošípané sú lepšie ako psi alebo mačky, ale ošípané sú štvrtý najchytřejší cicavec, veľmi rýchlo sa naučíme triky, životnosť je 14 až 18 rokov a my sme veľmi čisté zvieratá. Dostávame len zlý rap, pretože sa nám páči bláto. V skutočnosti to robíme, aby sme sa ochladili a chránili nás pred slnkom. Oh! A zvyčajne sa nám páči, aby sme chodili len v jednom priestore na dvore. To je správne, to znamená žiadne pozemné míny. Môžem ísť ďalej a ďalej…

Ale ošípané robiť majú niekoľko nevýhod pre psov a mačky. Pretože sme tak inteligentní, môžeme byť veľmi škodliví. To znamená, že sa môžeme nudiť a začať sa dostať do miest, kde by sme nemali chodiť. Keď som mala 1 rok, už som vedel, ako otvoriť chladničku, kuchynské skrinky, posuvné sklenené dvere a väčšinu dverí spálne v mojom dome. Človek musel “domestikovať” náš dom. Takže to môže byť pre niektorých zložité.

ZVLÁŠTNE: 12 Značky psieho oblečenia, ktoré budú mať vaše šaty najlepšie oblečené

Môj človek tiež pracuje z domu. To znamená, že neustále získavajú sociálnu pozornosť, priľnavosť, brušný chlieb a veľa lásky a pasienkov. Som šťastná prasa. Ak človek plánuje mať najlepšieho priateľa, musí byť schopný dať tomuto ošípanému dostatok času vonku a veľa lásky. Takže naozaj nie sú príliš veľa rozdielov. 

������ Mám najlepší čas na autoimunitnej prechádzke dnes s @faithlikefee! Bolo príjemné stretnúť sa s mojimi novými priateľmi!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: Pomohla ste svojmu človekovi s epilepsiou a záchvatmi a ste sa trénovali ako emocionálne podporné zviera. Povedzte nám trochu o tom, čo budete robiť s vašou novou prácou.

HTP: Teraz som emocionálne podporujúce zviera a človek spolupracuje s rôznymi nemocnicami, aby ma navštívil iných pacientov s epilepsiou. Pre mňa a môjho človeka je dôležité vrátiť sa ku komunite epilepsie. Chcel by som priniesť radosť týmto pacientom, ktorí potrebujú v ich živote malú prasaciu lásku. Je našou nádejou a vášňou, aby si ostatní uvedomovali epilepsiu a jej vplyv na každodenný život. 

Práca, smirk������������ …. Len zostaň a bavte sa so mnou celý deň ��������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: Máte viac ako 300K sledovateľov na Instagram! Musí to byť ťažké byť slávny. Čo chcete urobiť, aby ste si oddýchli??

HTP: Oh, zastavuješ sa. Je to ťažké, ale zvyčajne to trvá, keď ma Ľudia fanúšikujú a kŕmia mi hrozno, aby som sa uvoľnil. Len sa sranduje. Radšej sa uvoľním v pohodlí môjho domova. Môžem si oddýchnuť s mojím človekom, pasúť sa, opaľovať sa, túlať sa, viete, všetky dobré veci, ktoré sa dejú v pohodlí vášho domova. 

OINK MY GOSH! ������ Mám najlepší čas na prevzatie Instagramu @studiomucci! Nezabudnite ísť tam Instagram, aby ste videli všetku zábavu, ktorú mám! Obrázky z našej návštevy boli práve vyslané na môj blog HammyandMe.com (odkaz na mojej bio) ������ Oh! A nezabudnite vstúpiť do prezradenia! Viac informácií o mojom predchádzajúcom príspevku. HOGS A KISSES! ��❌��❌ #HammyTasselfactoryTakeover

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: Môžete sa stať módnym praslom, aký sme kedy videli. Aký je váš obľúbený odev, aký ste kedy nosili??

HTP: Povedal by som, že môj absolútny favorit by bol môj jednorožový kostým. Jednoducho preto, že sa skutočne identifikujem s kúzlom jednorožca.

Bolo to len malé kousnutie … Je to stále dobré! Zvyšok vám uložím! �������� # SharingIsCaring

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: A možno ešte dôležitejšie – obľúbené občerstvenie?

HTP: OINK MY GOSH! Môžem hovoriť o tejto téme celý deň. Ja väčšinou milujem vegetariáni a ovocie. Príležitostne si z vrecka človeka prepašujem kus gumy alebo dve. Ale môj kryptonit je určite banán!

#TBT Je to niekde o 5. hodine! ������ @ aquacorg @only_k_photography

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hamlet (@hamlet_the_piggy)

JE: Nakoniec ste taká dievčina z Cali. Kde sa nachádzajú niektoré z vašich obľúbených miest v LA.?

HTP: To je taká ťažká otázka! Moje najobľúbenejšie miesto na stretnutie s ľudským domom je Congregation Ale House v Pasadene v Kalifornii. Majú veľkú terasu, ktorá je ideálna pre chlupatých priateľov a vždy dávajú moju čerstvú misku rukoly a vody. Chcem povedať, s touto liečbou, ako by to nemohla byť moja obľúbená ?! Tiež mám rád brunch! Väčšinou preto, že zvyčajne sprevádza spánok po. 

Pre ďalšie úlohy na Hamlete ju nasledujte na Instagram, @hamlet_the_piggy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map