Toto je nás hviezda Justin Hartley o pravde po Jack smrti

od tej doby Toto sme my prvýkrát premiéru v septembri, venovali sme naše utorkové noci sledovaniu rodiny Pearsonovcov s viacerými generáciami, ktoré prechádzali životom. Sme sa zasmiali, plakali sme, a tak sme sa pripojili k postávam jadra show, že ich vzostupy a pády sa cítia podobne ako naše. Ale zatiaľ čo veľa sprisahaní prinieslo slzy, nič nás netrúfalo úplne tak, ako by sme čakali viac o tragickom osudu rodinného patriarchu, Jackovi (hrá Milo Ventimiglia). 

V prvej epizóde sme zistili, že Jack nie je v dnešnej časovej osi nažive. Odvtedy sa nám opakovane pripomínala skutočnosť, že Jack je mŕtvy, odhaľuje, kde jeho popol zostáva, a dokonca ponúka rýchly a depresívny pohľad na jeho pohreb. Napriek tomu ešte musíme zistiť, čo skutočne vedie k zániku Jackovho domu a podobne ako jeho dcéra Kate (Chrissy Metz) nie je pripravená povedať jej snúbencovi, čo sa stalo s jej otcom, nie sme celkom pripravení naučiť sa smutné a konečná pravda. Ale len s dvoma epizódami v tejto sezóne sme pravdepodobne dostali nejaké odpovede – a čoskoro. 

toto Is Us Reactions 1
Ron Batzdorff / NBC / NBCU Photo Bank prostredníctvom Getty Images

Minulý týždeň sa hviezda show Justin Hartley (ktorá hrá Jackov syn Kevin) zastavila V štýle hovoriť všetko Toto sme my. Počas svojej návštevy Hartley odhalil, že už je oddaný skutočnosti, ktorá zaostáva za Jackom. “Ja viem, čo sa stane,” povedal Hartley a vyskočil v úsmevom. “A nemal by som sa usmievať, pretože to nie je smiešne, ale mám rada fakt, že viem a nikto iný nevie.”

Zatiaľ čo Hartley ešte nerozmýšľal o tajomstvách súvisiacich s veľkým príbehom, Hartley je presvedčený, že je v najlepšom záujme fanúšikov show, aby ho čakali. “Povedal by som ti, keby som si myslela, že si skutočne chcela vedieť, ale nechceš to vedieť,” povedal. “To to zkazí a ja ti to nechcem robiť. Veľmi vás mám rád, aby som vám dal tieto informácie. Keď to zistíte, budete šťastní, že nikto nezničil to, a keby vám to niekto poškodil, môžete ich odpojiť. ” 

Pokiaľ ide o to, čo môžeme očakávať od veľkého odhalenia, kedy sa to stane? “Je to tragické,” povedal Hartley. “Vidíte, ako to ovplyvňuje všetky postavy vlastným spôsobom, a vysvetľuje veľa o vzťahoch. Človeče, je to ťažké. Je to naozaj veľmi ťažké. “

 

 

Posúvajte sa nadol pre ďalší rozhovor s Hartleyom, vrátane toho, čo sa stane pre jeho charakter a čo očakávať pred finálovou sezónou.

V poslednej dobe sme videli Kevina, chystal sa vyskúšať jesennú noc svojej hry, ale vybehol, aby pomohol svojmu biednemu bratovi Randalovi. Kde ho nájdeme, keď sa výstava vráti?
Kevin musí zistiť, ako sa tieto kreslá opäť zapĺňajú v divadle, lebo všetci odišli. Celá jeho rodina sa objavila pre svoju hru a on bol jediný, ktorý sa neukázal. Musí prísť na to, ako sa dostať späť k sebe a ako dostať divadelného kritika späť do divadla, aby si pozrel hru. Kevin si myslí, že hra je naozaj dobrá a že to môže byť pre neho skvelým prostriedkom vo svojej kariére, ale jeho brat ho potreboval. Je zábavné vidieť, ako roste a stáva sa mužom pred očami všetkých.

Všetci sme boli šokovaní, keď sa Kevin objavil na Sophieho prahu, aby o ňom vyhlásil svoje pocity, pretože sme ju predtým nepoznali a práve bol uprostred milostného trojuholníka s dvoma ďalšími ženami. Ako ste reagovali, keď tento skript pristál vo vašom kole?
Myslel som si, že je perfektné, že Kevin, zo všetkých ľudí, bol zamilovaný do toho istého dievčaťa od jeho desiatich rokov. Myslíte si, že si vyberie medzi týmito dvoma ženami vo svojom živote a potom si uvedomíte, že to nie je úplne iné dievča, ktoré si vyberie, je to celé dievča po celý čas. Myslel som, že to bol veľmi, veľmi, Kevin z neho. Je to naozaj romantický chlap; je to syn jeho otca.

toto Is Us Reactions 2
Fotografická banka Paul Drinkwater / NBC / NBCU prostredníctvom Getty Images

Budú skončiť spoločne?
Dúfam. Zakorešujem ich. Myslím, že má veľa práce. Musí získať späť Sophie dôveru a dokázať jej znovu, ale myslím, že je ochotný to urobiť a dať čas a úsilie. Naozaj dúfam, že to pre nich bude fungovať. 

Posledná epizóda show sa zamerala na Randallov vzťah s jeho biologickým otcom a bola to emocionálna horská dráha. Aké boli vaše myšlienky, keď ste to videli?
Bola to taká zvláštna. Naša show je naozaj dobrou prácou v rozprávaní a spôsob, akým rozprávame príbeh, je jedinečný, pretože je to viacgeneračné. A potom robíme tieto samostatné epizódy, kde je konkrétna téma alebo príbeh, ktorý potrebuje dostatok času na to, aby to správne povedal, a to bola jedna z tých epizód.

VIDEO: Hviezdy Toto sme my Kvíz každý iný o Crazy Celebrity Birthday Connections

Niekoľko hercov na prehliadke hrá mladšie verzie Kevina, keď vyrastie. Čo je to pre teba?
Milujem to! Myslím, že robia fantastickú prácu a mierne uľahčujú prácu. Hovoria tomu, čo je v pohode. Je zrejmé, že s nimi nemôžem pracovať, pretože by to bolo trochu divné – v podstate sú to iné show. Ale milujem tých chlapov.

Vyzerajú ako vy, keď ste boli mladší?
Viete, že v skutočnosti nie. Ale zároveň si myslím, že keď si nás všetkých zjednotí, môžete vidieť, ako vyzeráme, že sme rodina. Moja snúbenica, Chrishellová, si nás oboch dohromady predstavila na obálke a myslím, že vyzeráme, že by sme mohli byť rovnaká osoba. Oni sú oveľa lepšie vyzerajú ako ja.

Milujem svojho muža @justinhartley vo všetkých svojich karafiátoch! ��❤ #thisisus @thisisus

Príspevok zdieľaný chrishell7 (@ chrishell7) dňa

Prehliadka už bola vyzdvihnutá na ďalšie dve sezóny. Na čo sa môžeme tešiť?
Môžem vám povedať, že vás nechávame s masívnymi cliffhangers, čo je skvelé, pretože chceme, aby ste sa vrátili na druhú sezónu. Milujem skutočnosť, že sme obnovili dve obdobia, takže sa nemusíte obávať, že budete investovať celý svoj drahocenný čas do show a potom to už prestalo. Budeme na chvíľu, takže neváhajte investovať svoj čas a sledovať našu show. Budeme vás plakať a budeme vás smiať – to môžem zaručiť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 39

map