Vaša priateľka zo 90. rokov sa Shawn Hunterová oženila

Shawn Hunter – viete, kámo, na ktoré ste sa zmietli Chlapec spĺňa svet späť v deväťdesiatych rokoch sa dnes večer oženil Dievča spĺňa svet!

Fanúšikovia franchisu si budú pamätať, že (bývalý) chrapľavý zlý chlapec, ktorý hral Rider Strong, predtým pochádza z Angela Mooreovej, ale je to Katy Hartová, ktorá je šťastná žena, ktorá bude stáť oproti nemu na oltári v ich improvizovanej svadbe.

SÚVISIACE: Aký druh svadby bude novo-angažovaný Ezra a Aria mať na Pretty Little Liars?

E! online“Dievča spĺňa svadbu” – ukazuje, že Cory Matthews a Topanga Lawrence sú najlepší muž a čarodejnica a pomôžu páru hádzať svadbu za hodinu.

 

 

Ako sa má že pre časovú krízu?

Dôvod, prečo majú len jednu hodinu na prípravu na svadobnú, je preto, že oficiálnik príde čoskoro. Na základe fotografií z epizódy sa zdá, že táto úloha bude plniť všetci obľúbený hlavný dôstojník, pán Feeny!

SÚVISIACE: Objavte Nostalgiu Nickelodeon v 90. rokoch v tomto obchode Koncepcia radov

Cheryl Texiera, ktorá dnes večer odcudzí svojho fiktívneho muža, povedala, že vyrastala Chlapec spĺňa svet a vystrašila sa, keď zistila, že Katy sa bude oženiť s Shawnom.

“Keď som to zistil … zavolal som svojho brata, ktorý je o rok a pol mladší ako ja – a on sa rozhneval,” povedala TVLine. “Bol to ako,” Cheryl, predstavte si, či niekto v roku 1993 vstúpil do našej obývačky a bol ako “Hej, mimochodom …” a to mi naozaj dalo určitú perspektívu. “

Dievča spĺňa svet v piatok v 20:30. ET na Disney Channel.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map