Viktórska tajná anjelka Adriana Lima bráni starnutiu s 6 maskarami a avokádom

Keď sa Adriana Lima prvýkrát priblížila k účasti na seriáli oživenia krásy Lifetime, Americká krása hviezda, brazílska supermodelka si nebola taká istá, že mala pravdu. “Bol som veľmi prekvapený, keď som zavolal, pretože angličtina nie je môj prvý jazyk,” povedal Lima V štýle skôr tento týždeň. “Mám veľmi silný prízvuk, takže som sa zaujímal o to, že som hostiteľom tejto televíznej show a ľuďmi, ktorí nepochopili môj prízvuk.” Zatiaľ čo 36-ročný Victoria’s Secret Angel bol nervózny, v konečnom dôsledku jazyková bariéra nepriniesla do hry. “Myslím, že to nebola otázka!” Povedala.

Lima tiež výkonná produkuje show, ktorá nasleduje po 12 súťažiacich – kaderníckych špecialistoch a makeupových umelcoch – ktorí sú spárovaní s členmi opačného remesla, aby mohli súťažiť s výzvami na krásu. Make-up artist celebrít Sir John slúži ako mentor skupiny, ale v konečnom dôsledku úspech alebo neúspech padá na ramená samotných súťažiacich. “Sú zodpovední za vytváranie všetkých týchto vzhľadov na modeloch, od červeného koberca vyzerá na makeovers,” povedal Lima. “Bolo zaujímavé zistiť, aké sú ich zázemie a odkiaľ pochádzajú, a tiež, kto sa chce stať. Miloval som ich sledovať, ako rastú na mnohých úrovniach – nielen v talentu, ale aj ako človek. Na tejto výstave sme sa naučili veľa spoločne a to pre mňa skutočne zmenilo život. Pretože to pre nich nebolo len výzvou – aj pre mňa to bola výzva. Je to moja prvá televízna show ako hostiteľ a ja som sa s nimi učila na cestách. Bude to emocionálne a bude tu veľa prekvapení. V mnohých rôznych formách! “

Pred sériovou premiérou sme spolu s Limou a sirom Johnom hovorili o kráse. Prejdite dole pre náš celý rozhovor a dolaďte sa Americká krása hviezda 21. septembra o 10.30 hod. ET na životnosť.

 Adriana Lima American Beauty Star - EMBED
Dia Dipasupil / Getty

Prehliadka je o kráse výziev. Adriana, akú tvoju najväčšiu výzvu na krásu?

AL: V reálnom živote? Dni, keď cestujem. Napríklad za pár dní idem do Číny. Je to ako 18-hodinový let a 12 hodín rozdiel. Som si istý, že sa budem snažiť bojovať s jet lag, a za pár dní nebudem spať v noci kvôli tomu. Ako sa budem zobudiť a nevyzerám nafúknuť? Pretože sa to stane. Tak ako to môžem riešiť? Ako sa postarám o svoju pleť? Ako sa postarám o svoje telo? Pokúšate sa urobiť jet lag tak jednoduché a menej viditeľné, ako by ste mohli. Takže sa snažím vyskúšať, piť veľa vody a dať na tvári veľa hydratačnej látky. Na oči používam gél, aby som odviedol pýchu. A potom je to korektor, riasenka a pravdepodobne červená rúž v určitom okamihu, aby som odvrátil pozornosť od očí.

������

Príspevok zdieľajúca Adriana Lima (@ adrianalima)

Sir John, čo by ste navrhli, je najlepším tipom, ako sa vyhnúť jet lag?

SJ: Nepite! Žiadne margarity so soľou sodnou nie sú tvoji priatelia. To robí vašu tvár zachovať vodu, povedal by som. Môžete robiť Tequila, len nie soľ.
AL: Môžem poskytnúť potrebné informácie? Na letoch, keď letíte vo vysokej nadmorskej výške, stratíte zmysel svojej palety. Takže ak budete jesť v lietadle, budú používať soľ ako päťkrát v jedle, ktoré jdete tam, aby ste to mohli cítiť. Takže diéta napadla celé telo. Je to šialené.
SJ: Dozviem toľko vecí od Adriany. Na jeden deň mi povedala, že akonáhle konzumujete alkohol, vaše telo prestane tráviť jedlo. A ja som ako, vážne? To je menič hry. Všetci robia víno s večerou. Každý večer chodí koktail po večeri.
AL: Je to pravda – učila som to od svojho trénera. Je ťažké, ak ste telo, aby ste strávili všetko, čo budete jesť, ak užívate alkohol. Vaše telo niečo zmrzne.

VIDEO: Najlepšie momenty krásy Adriany Limy

Aký kráľovský trik ste za tie roky vybrali od ostatných Victoria’s Secret Angels?
AL
: Poďme vidieť … kráľový trik, ktorý som zdvihol. Vieš, úprimne, ešte žiaden. Pýtajú sa ma môj triky, pretože som najstarší zo všetkých! Som matka.
SJ: Je to upír.

Ste najdlhšie bežiaci anjel.
AL
: Áno, som ako víno, viete? [smiech] Tak jo, vždy sa ma pýtajú na všetky tieto tipy o show VS, ako chodiť po pristávacej dráhe, tipy na make-up. Zistil som veci sám, ako sa snažiť a hrať. Milujem make-up. Takže keď mám čas, len idem do zrkadla a ja som ako: “Och, nech to skúsiť! Pozrime sa, čo sa deje – dovoľte mi, aby som sa snažil vytvoriť dymové oko. “A ja to skúsim. Takže od toho sa učíte veci. Mojou najobľúbenejšou vecou je použitie maskary. Mám rád riasenku na oči. Páči sa mi, že je to veľmi čierne a páči sa mi, keď práve aplikuješ veľa vrstiev. Takže v mojich voľnoch, jednoducho sa opakujem. Keď sa sprchám, riasenka preteká cez moju kožu, zotrebujem ju a znovu ju aplikujem. Ja to úplne milujem.

SÚVISIACE: Viktória Tajná módna prehliadka smeruje do Šanghaja: všetko, čo poznáme ďaleko

Akú riasenku prisaháte?

AL: Existuje niekoľko rôznych, ktoré používam. Ak máte ťažkosti s aplikáciou na dne, používam Maybelline Falsies [ktoré môžete zakúpiť tu za 6 dolárov]. Kefa je veľmi jednoduchá. Ale tiež sa mi páči Lash Sensational. Aplikujem na vrchole a mám rád, že farba je veľmi čierna.

Na show sú kaderníčky a výtvarníčky. Ktoré ste lepšie v, osobne?

AL: Môžem odtrhnúť oboje. Nie profesionálne, ale môžem urobiť oboje. V Brazílii počujete, že v akejkoľvek práci, ktorú robíte v móde, zvyčajne umelci make-upu alebo kaderníčky, vedia, ako robiť oboje. Oba robia v Brazílii. Je to naozaj zaujímavé to vidieť. Takže verím, myslím, že je dôležité, aby buď kaderník, alebo make-up umelec poznal niečo. Nemusíte vedieť, ako to urobiť, ale niektoré vedomosti, ak idete tam. Pretože je to tím. Nie ste vždy 100 percent, kreatívne-múdry. Takže ak máte širší pohľad na veci a vedomosti, verím, že vaša práca bude ešte úspešnejšia.

Vyrastali ste v Brazílii, naučili ste sa od žien vo vašej rodine krásy?

AL: Ó áno. Myslíte si, že to bude nechutné. Ľudia nechápu. Mám tendenciu skutočne starať o moje vlasy, ale je to veľmi suché, takže robím vlasové masky. Vyberiete si, čo je vaše obľúbené kondicionér alebo maska ​​na vlasy, akákoľvek a potom si vezmete jeden avokád – nezaujíma ma. Zmiešajte avokádo, miešajte s akýmkoľvek kondicionérom, ktorý máte, dajte ho na vlasy a na 15 minút si nasadíte sprchový uzáver. Keď si ju umyjete, vaše vlasy budú lesklé, lesklé, lesklé!

Christie Brinkley je jedným z hosťujúcich rozhodcov. Čo to bolo, že by si ju mala v show?

AL: Vždy som bola fanúšikom jej práce ako modelu a bolo to prvýkrát, keď som sa s ňou stretol. Vidieť ju tam a ako nádherná vyzerá. Mimochodom, videl som ju v Šport ilustrovaný obraz so svojou dcérou a myslel som si, že to bola tá najlepšia vec. Takže, aby som ju videla a jej nohy – nepracuje! – a mám rád, ako sa dostanete tie nohy? Je to úžasné. Je v tom všetkom ako požehnaná. A je taká charizmatická a taká pekná. Bolo mi potešením stretnúť sa s jedným z mojich idolov v práci.
SJ: V ten istý deň som mala narodeniny a mám tú česť, aby ma tieto dievčatá – Christie Brinkley a Adriana Lima – spievali “Happy Birthday.” Som rád, čo sa deje práve teraz? Môj život je úplný. Mám to na videu pre Instagram.

Tak nadšený oznámil, že budem hosťovať @AmericanBeautyStar s @sirjohnofficial ���� PRÍJEMCOM @lifetimetv

Príspevok zdieľajúca Adriana Lima (@ adrianalima)

Sir John, stretol si Christie predtým?

SJ: Nikdy, nie. Vyzerá úžasne. Jej tvár vyzerá skvele, nohy vyzerajú skvele, vyzerá ako anjel. Mala to biele šaty. A potom sme sa vrátili, aby sme počuli jej názory o súťažiacich a ich práci a ona je taká spravodlivá. Taktiež bola tak zaangažovaná. Netrvala na seba, nebola nasmerovaná smerom k miestu, kde chcú ľudia a producenti. Naozaj bola práve do súťaže. Bolo to naozaj pekné.

Adriane, ty si ďalšia z našich bezstarostných inšpirácií. Aké je tvoje tajomstvo?

AL: Myslím, že je to kombinácia vecí. Vaša myseľ a stav bytia. Musíte byť šťastný, kde ste vo svojom živote, vo všetkých smeroch – vo vašej práci, vo vašom veku, všetkom. Musíte byť opatrní s tým, čo budete jesť. Chcem životnosť v živote – chcem žiť až do 150 rokov. Chcem byť dlho v tomto obchode. Musíš byť opatrný. A cvičenie je dôležité, aby vaše telo v pohybe. Chcem ísť a behať, keď som ako 70, 80 rokov. V telocvični nechcem používať chodičku. V žiadnom prípade!
SJ: Adriana má úžasnú disciplínu. Niektoré závažné, vážne disciplíny f-g. Pracujem, ale je to iný typ disciplíny. Rovnako ako ja a potom si objednám bravčové kotlety. Ale Adriana vie, kedy ju chce, ak ju chce, a nebude piť a nebude jesť. Je to ako boxer. Je doslova ako Floyd Mayweather.

����PÔŽIJTE PRÁDUJTE TODAY���� # SLIMAFY #TEAMLIMA

Príspevok zdieľajúca Adriana Lima (@ adrianalima)

Ako ste sa spojili s novou skupinou VS Angels? Zobral si ich pod tvojim krídlom, aby som to povedal?

AL: Všetci sú takí pekní. V minulom roku sme boli v Paríži počas módnej prehliadky VS a bolo to úžasné spojenie, ktoré sme mali. Myslím, že vidíte obrázky. Skutočne sme mali skvelý čas. A to nie je tá vec o súťaži – to ste nevideli. Boli sme tím. Spolupracujeme a táto show sa stáva spoločne. Dievčatá sú mimoriadne sladké a láskavé a nebol by som šťastnejší, keby som pracoval vedľa takých pekných, pokorných dievčat.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 30

map