Zažiť každú tragickú, hroznú a ochotnú smrť zo hry trónov 7

TK
Zdvorilosť HBO

Olivia Bahou

28. augusta 2017 @ 9:30 hod

Táto sezóna Hra o tróny nepochybne videl menej krviprelievania ako v minulosti, pretože väčšina z našich obľúbených postáv sa dostala do finále sezóny 7 pomerne nepoškodená, ale v posledných šiestich epizódach je stále veľa úmrtí,.

Z masívnych bojov, ktoré zničili stovky vojakov naraz až na tragické a závratné záverečné scény (pozeráme sa na vás, Olenna Tyrellová), sezóna 7 bola horská dráha emócií. Pri sledovaní toho, ako trpia Piesne hady, bolo bolestivé a Thoros z Myrského konca severne od steny vytiahol naše srdcia, nikto nebol taký epický ako Olenna záverečná scéna.

VIDEO: Sledujte Hra o tróny Sezóna 7 Trailer

“To, čo milujem o tom, ako sa hrá na scéne, je to, že aj keď opustíš scénu vedomú, že bude čoskoro mŕtva, krátko po tom, čo si sa rozrežeš na čierne, stále cítiš, že vyhrala. Je to pravdepodobne jediná postava, ktorá si môže vyhrať svoju vlastnú smrť, ” Hra o tróny výrobca D.B. Weiss povedal EW.

Pokračujte v posúvaní, aby ste prežili každú tragickú smrť zo sezóny 7 Hra o tróny.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 + = 72

map