Zoradenie najviac divokej celebrity žarty na Punk’d

Dlhujeme veľa za Ashtona Kutchera. Dal nám Kelso, motiváciu vstúpiť do Twitteru, vieru v pravú lásku a, možno najdôležitejšie, dal nám napálené celebrity. V roku 2003 Kutcher a jeho priateľ Jason Goldberg vytvorili jednu z najpopulárnejších televíznych relácií všetkých čias. Ako hostiteľ Punk’d, Kutcher hral komplikované, záludné žarty na hollywoodskej elite. A všetci sme sa posadili a smáli sme sa, keď sme sledovali Kanye Westovú, Britney Spearsovú, Serenu Williamsovú a dokonca aj jeho súčasnú manželku Mila Kunisovú, skúsenosť so strachom, hanbou, úzkosťou a napokon úľavou v rozpätí niekoľkých minút. Reality televízia je dar, pre ktorý nie sme hodní.

V roku 2007 vydal Kutcher milióny úzkostlivých dospievajúcich, keď ohlásil zničujúci úder napálené celebrity prebehol svoj kurz a skončil. Svet sa stal tmavým. Až o päť rokov neskôr, keď sa zázrak vrátil na MTV, len tentoraz bez svojho neohrozeného vodcu. Úprimne povedané, všetci sa dostali rýchlo, pretože, ahoj, to je napálené celebrity, príznak žartových prehliadok! Každá epizóda bola pod vedením inej celebrity, ktorá by zranila iné celebrity, často ich blízkych priateľov a dôverníkov. Tentokrát boli žarty komplikovanejšie, zahŕňali ešte niekoľko ďalších výbuchov a tiež privítali divákov, ktorí sa zaoberali zážitkami zo zákulisia toho, ako boli nastavené kaskadérske kúsky. napálené celebrity oficiálne zabalené v roku 2012.

Na počesť aprílového bláznovstva sa na Kutchera a jeho neskoré, veľké majstrovské dielo pozdvihnúť skrytý mikrofón, keď sa pozrieme späť na osem známych, na ktoré ste zabudli, že boli obeťami show (okrem Justin Timberlake, pretože kto by to mohol zabudnúť, amirite?).

Beyonce

 

 

Pamätáš si, kedy Beyonce zničila Vianoce? Dobre, nie dobre. Pamätajte však, kedy si myslela, že to robí? V roku 2003 sa Bey nevedomky zúčastnila napálené celebrityVianočné epizódy. Počas návštevy so skupinou detí sa pokúša korunovať vianočný strom s hviezdou s niekoľkými príbehmi. Strom, samozrejme, hneď narazí na zem, rozbíjajúc všetky detské dary nižšie. Diva, oblečená do deviatok v strašom Santa kostýmu, vyzerá na zúfalý, skutočne presvedčený, že zničila všetko. 

káčer

 

 

Všetci vieme, že Drake je citlivou dušou a bolo by to prečo sa s jeho emóciami (ale aj naozaj veselý). V sezóne 9 bol povzbudený a skutočne vďačný Drizzy viedol k presvedčeniu, že bol odhodlaný stretnúť sa s viceprezidentom (Joe Bidenom). Keď auto prichádza na svoje miesto, faux zemetrasenie hromadí parkovacie garáže a predstierať tajných služieb agentov prestávka na to. Rapper je potom ponechaný zaoberať sa skupinou cudzincov, ktorí sa ho pýtajú na pomoc, vrátane tehotnej ženy a jej nevyváženého manžela (ktorý môže alebo nemusí skončiť s falošným prekvapením).

Tyler, Stvoriteľ

 

 

Nie je pochýb o tom, že Tyler, Stvoriteľ, je fanúšikom dobre vykonanej žarty. Takže keď ho Bam Margera punkoval v sezóne 9, bolo to všetko v dobrej zábave. Tyler bol podvedený, keď si myslel, že vyhodil celý nákladný automobil taco, keď fotografoval propagačné materiály a tlačil na charitatívnu udalosť. Kaskadér, ktorý sa správal, akoby bol zapálený, bol miernym dotykom. Možno najzábavnejšia vec týkajúca sa Tylerovej epizódy bola skutočnosť, že sa niekoľko krát usmieval (pravdepodobne nervózne) hneď po výbuchu, kým sa s jeho nedôverou hádal. Ako sme povedali, Tyler miluje dobrú žartu.

Miley Cyrus

pankáč'd Gifs - Miley Cyrus

Čo je lepšie ako celebrita, ktorá straší ďalšiu celebritu? Celebrita verí, že robia punkovanie, keď sú v skutočnosti punkovaní. Prípad v bode: prankster Bieber je späť, ale tentoraz jeho cieľ je nastavený na Miley Cyrus. Cyrus si vybral schému, aby sa Bieber dostal do súťaže s množstvom korčuliarov, ale on ju preklopí žartom, keď sa predstiera, že je šialený a začne útočiť na skupinu, kopne jedného chlapíka do žalúdka a beží. Cyrus vydesí pri neočakávanom výbuchu vpravo, keď sa odhaľuje tým, že opakovane kričí: “Nemôžeš ma punkovať!” On ho nazýva “Switcheroo”.

Taylor Swift

 

 

Je tu niečo o mladom Taylor Swiftovi, ktorý nás považuje za nadmerne prankable. A Justin Bieber využil plné výhody v sezóne 9 z napálené celebrity, Nastavenie Prejdite rýchlosťou, ktorá skončila v slzách. Bieber hovoril Swiftovi, aby spustil ohňostroj. Spustila to ďalej, než sa očakávalo, postavilo loď na oheň – loď s celú svadobnú party na palube – nechala speváka, aby verila, že zničila niekoho svadbu.

Liam Hemsworth

 

 

Späť, aby sa vymanila z punk swapu Biebera, Miley Cyrus vytvorila perfektný punk pre Liama ​​Hemswortha, ktorého ona popisuje ako “prankster” sám. Pár sa zastaví, aby chytil peniaze na bankomate a keď Hemsworth vyskočí z auta, nahý pár sa preskočí. Cyrus predstiera pobúrenie a Hemsworth sa prepne do režimu Aussie, kričí na páru a búchne na oknách auta. Ach, mladá láska.

Kim Kardashian

pankáč'd Gifs - Kim K

Ashton sa vrátila, aby hostila epizódu napálené celebrity počas sezóny 9 a snažil sa jeho najťažšie punk Kim Kardashian. Získať pomoc Scott Disick, žart bol nastavený, aby Kim veril, že niekto odcudzil Scott peňaženku, zatiaľ čo on čerpal plyn, spôsobiť ho vyraziť s tryskou stále v aute, čo vedie k výbuchu. Prišla polícia a postavila Scotta do pút. Napriek mimoriadne dramatickej scéne, Kim zostáva jej ochrannou známkou pokoja, aj keď sa falošný fanúšik zriekne svojej lásky k Kardashianom. V podstate pokrčí celú vec. ikonický.

Justin Timberlake

 

 

V pravdepodobne najpamätnejšej epizóde napálené celebrity kedykoľvek, všetci priatelia Justin Timberlake hodili absolútnu náladu, keď bol vedený k domnienke 900.000 dolárov svojich osobných vecí, vrátane jeho domova a psa, by bol odobratý, pretože dlhoval túto sumu v zadných daniach. Pranie sa zhoršila čas uviedol ho ako číslo tri na svojom zozname 32 epických okamihov v histórii reality TV. Ale TBH, taky by sme vzlykali, keby nám niekto povedal, že odchádzajú našich psov. Sme s vami, JT.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − = 52

map