Zoznámte sa s Alexanderom Jeanom, Markom Ballasovým novým kapela s priateľkou BC Jean

Vyčerpávajúce, hodinové tréningy pre ABC Tancovanie s hviezdami môže sa cítiť ako veľký záväzok k niektorým, ale pre Mark Ballas je to len denná práca. V noci sa 29-ročný texaský domorodec vráti domov svojej priateľke, spevákovi a skladateľovi BC Jeanovi, aby nahral skladby pre ich nadchádzajúce EP bez názvu. Duo, ktoré vystupujú pod javiskom Alexander Jean (portmanteau svojich stredných mien), sa špecializujú na značku infekčnej pop-rockovej duše pripomínajúcu Alicia Keysa poslucháči si všimli: Ich debutový singel “Roses and Violets”, ktorý sa nedávno dostal na č. 4 v tabuľke iTunes Singer / Songwriter. “Všetko sa stalo skutočne ekologicky,” hovorí Ballas V štýle. “Vzali sme si čas a preliali naše srdce a dušu do hudby.”

Hovorili sme s obidvoma spevákmi o príbehu o pôvode a čo je to ako nahrávanie so svojím významným ďalším. Tu je výňatok z našej rozhovoru:

SÚVISIACE: Scoop na Julianne Hough je Ethereal Pozrieť na poslednú noc Tancovanie s hviezdami

Ako ste sa stretli??

Ballas: “Pred niekoľkými rokmi naša spoločná kamarátka usporiadala on-line koncert, v ktorom si ľudia mohli kúpiť lístky, ktoré darovali charte, a obaja nám boli na účte.” Keď som prišiel, bolo to tak zabalené, že ste doslova nemohli presunúť BC bol na javisku a ja som ju nemohla vidieť – počul som ju len … Pamätám si, že som si myslela: “Wow. Znelo to ako zmes Janis Joplin a Stevie Nicks, očakávala som, že uvidím niekoho v štyridsiatych rokoch, ale úplne neveriacky, keď sa dav vyčistil a videl som nádhernú blondínku. “

Jean: “Keď Mark prišiel na pódium, moja okamžitá myšlienka bola, že je super talentovaný, robil veľa bokov a začal flirgovať so mnou, ale ja som sa bavil s tým, aby som sa uistil, že budeme môcť spolupracovať. O päť a pol hodiny sme boli na rande a odvtedy sme spolu. “

Označte, koľko nástrojov hrajete presne?

Ballas: “Hrám oceľovú strunu akustickú a elektrickú gitaru, základňu, klavír a bicie, ale ja som predovšetkým gitarista.”

Ako tento projekt žonglujete a DWTS?

Ballas: “Som zvyknutý na hektický rozvrh, bol som vždy v školských kapelách a hudobných nástrojoch a neustále som žil život mladého baviča, počas dňa mám rehersals a v noci pracujem na hudbe. pre mňa v tomto bode Všetko sa deje každý deň, vždy je to čas “.

Jean: “Nevedel, čo má robiť, ak má voľný čas, môžeme sa dostať do štúdia ráno a tam by sme mali byť každý deň do 3:00 a doslova dokáže žonglovať aj on.

SÚVISIACE: Jedna Smerová práve urobila hlavné oznámenie o svojom veľmi očakávanom novom albume

alexander Jean
Zdvorilosť

Aký je váš proces nahrávania skladby, ako je?

Ballas: “Veľmi serendipitous.We svietiť niektoré sviečky, naliať nejaké víno, a písať s poznámkový blok a pero.”

Jean: “Najlepšie skladby pochádzajú zo srdca, keď je to najcitlivejšie a najviac surové.”

Aký zvuk ste chceli vytvoriť?

Jean: “Niečo nadčasové.”

Ballas: “Niečo, čo by ste mohli počúvať zajtra alebo dva mesiace a stále cítiť to isté.”

Kto sú vaše hudobné vplyvy?

Ballas: “Cigánski králi: Keď som starne, objavil som Nirvanu, Kurt Cobain bol môj hrdina, Eric Clapton, John Mayer a Sia.”

Jean: “Milujem Janis [Joplin], Stevie Wonder, Aerosmith, Alanis Morissette a Gwen Stefani. Zubná malá pilulka a No Doubt’s Tragické kráľovstvo boli dve moje najobľúbenejšie albumy. “

Tento rozhovor bol zrozumiteľný.

Sledujte lyrické video pre “Ruže a fialky” nižšie a zakúpte si to za $ 2 v obchode iTunes Store.

SÚVISIACE: Jack Antonoff o začatí New Jersey Music Festival a nahrávanie s Taylor Swift

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 81 = 88

map