Tieto sendviče s červeným zamatovým zmrzlinou sú z toho, aké sú štvrté júlové sny

Niekedy nie je nič viac uspokojujúce, že v horúcom letnom dni zasiahne chladný a osviežujúci sendvič na zmrzlinu. So 4. júlom, čo je len týždeň, prečo nie znovu objaviť koleso so slávnostným odberom zmrazeného liečebného postupu? toto zábavný recept, sníval o potravinách blogger Brenda skóre Farmgirl’s Dabbles, dáva nostalgický dezert úplne nový vzhľad tým, že obsahuje červené zamatové pečivo a formy nebeských cookie. Pro tip: Servírujte svoje sendviče na chladenú mramorovú dosku na pečivo (50 dolárov; williams-sonoma.com), aby boli zmrazené dlhšie, než by to umožňovala štandardná dávkovacia podložkato znamená, pokiaľ tvoji hladní hostia najprv nevyčistia taniere. Prečítajte si celý rozpis.

Červené zamatové zmrzlinové sendviče

vyrába 24 sendvičov

Aktívny čas 1 hodina

Celkový čas 4 hodiny

prísady

1 šálka nesoleného masla, zmäkčená

2/3 šálky granulovaného cukru

1 2-oz fľaša červené tekuté potravinárske farbivo

1 lyžička vanilkového extraktu

2 šálky všestrannej múky

1/4 šálky nesladeného kakaového prášku

1/4 lyžičky koshernej soli

1/2 galónová špičková vanilková zmrzlina

1/4 šálky červenej zdobenie cukru

SÚVISIACE: Vykonajte perfektný štvrtý júl posypte Cake-WATCH

Smery

1. Beat maslo a cukor s miešačkou na stojanoch pri stredne nízkej rýchlosti, až kým nebude načechraný, asi 1 minútu. Znížte rýchlosť na nízku a pridajte farbivo do potravín a vanilkový extrakt; zmiešajte, kým sa farbivo rovnomerne nerozdeľuje.

2. Miešajte spolu múku, kakao a soľ v strednej miske. Do suchej zmesi pridajte suchú zmes a zatiahnite strednou až nízkou rýchlosťou, až kým sa nepoužije.

3. Rozdeľte cesto na polovicu, vyrovnajte každú polovicu na 4-palcový disk, obalte plastový obal a chladte 2 hodiny.

4. Medzitým vložte do mrazničky plech na pečenie, ktorý je lemovaný papierom na pergamen. Nalepte ďalšiu obruč na plech s plastovým obalom a nechajte 1 palec po stranách a odložte ho.

5. Nechajte zmrzlinu zmäknúť pri izbovej teplote, až kým sa ľahko nezmieša, ale stále zmrazí, 20-30 minút. Keď zmrzlina je mäkká, preneste ju do veľkej misy a premiešajte, až kým nebude hladká. Nalejte zmrzlinu do fólie na pečenie s umelou hmotou, rozložte ju do rovnej vrstvy a zmrazte ju, až kým nebude pevná, aspoň 1 hodinu.

6. Predhriatie rúry na 350 ° F.

7. Listy na pečenie 2 s papierom na pergamen.

8. Umiestnite 1 kotúč na cesto na ľahko mletú plochu a naviňte s ľahkým valčekom do hrúbky 1/4 palca. Vystrihnite 24 hviezd s 2 ½ palcovou hviezdicovou rezačkou ($ 8, amazon.com) a umiestnite ich 1-2 centimetre od seba. Posypte cukríky s zdobením cukru.

9. Pečieme cookies až do tmavo červenej, ale nie hnedej, 11-13 minút. Chladte ich na zásobníku 2 minúty a potom ich nechajte úplne vychladnúť, približne 15 minút. Opakujte so zvyšným cestom.

10. Použitím rovnakej hviezdicovej rezačky rozrežte mrazenú zmrzlinu na 24 hviezd a namáčajte rezač v teplej vode medzi rezy. Premiestnite ich na predzamestnaný podnos s lešteným pergamenom.

11. Rýchlo namontujte dezerty sendvičovou zmrzlinou medzi dvoma sušienkami, vysuňte boky cukru a jemne ich zatlačte na tesnenie. Preneste ich do plechu na pečenie a zmrazte ich v jednej vrstve zabalenej v plastu, až kým nebudete pripravení slúžiť.

SÚVISIACE: Ako nastaviť scénu pre vašu štvrtú júlovú párty v 3 jednoduchých krokoch

Pre viac júlové recepty si vyzdvihnite júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 22

map