Urobte dezert toľko sladkej s týmto štyri-Step Custard recept

Čo získate, keď kombinujete tradičné francúzske puding s klasickým argentínskym dezertom? Luxusná chuť neba, to je to, čo. Skúste rozmaznávať túto neodolateľnú zmes bohatého karamelu a krémy, ktorú ste vyzdvihli v najnovšej verzii kuchárskej knihy Jamese Bearda, Crisps, Cobblers, Custards a krémy ($ 21, amazon.com) a slúži to v porcelánových šálkach, ako to urobí šéfkuchár vyššie, pre plný efekt Marie Antoinette. Prečítajte si recept.

Dulce de Leche Pots de Crème

slúžia 4

prísady

Pre Dulce de Leche

1 14 oz. môže byť sladené kondenzované mlieko (nie s nízkym obsahom tuku alebo bez tuku)
1 12 oz. môže sa odstrániť mlieko (nie s nízkym obsahom tuku alebo bez tuku)
1/4 
šálka surového cukru
4 veľké žĺtky alebo 2 veľké celé vajcia (Poznámka: Anderson uprednostňuje najvyššiu hodvábnosť žĺtkovitých hrncov crème, ale ak nemáte okamžité použitie pre biele, použite namiesto toho dve celé vajíčka.)
1/4 
lyžička soli
1 ½ lyžičky vanilkový extrakt

SÚVISIACE: 12 krásnych dezertných tanierov, ktoré prinesú jar na váš stôl

Voliteľné doplnenie
1 šálka krémového bieleho bieleho k mäkkým vrcholom s 1 lyžice cukrovinkový cukor

Smery

1. Vložte sladené kondenzované mlieko, odparované mlieko a surový cukor do stredne ťažkej hrnce, nastavte na mierne teplo a priveďte k varu. Znížte teplo na nízku hodnotu a variť, miešajte často, až kým farba karamelu a konzistencia miešaného krému nie je 20 až 25 minút.

2. Zlikvidujte vaječné žĺtky a soľ v stredne teplo-odolnej nádobe, až kým sa nerozmýšľate a potom sa rýchlo rozmieša. Pridajte približne 1/2 šálky horúcej mliečnej zmesi a pokračujte v šúchaní, až kým nebude hladká. Zmiešajte späť do panvice, položte na mierne teplo a varte a premiešajte, kým sa zmes nezačne spáliť – nevzťahujte sa na varenie, pretože zmes sa môže vyčistiť.

3. Odstráňte teplo a miešajte v vanilke. Nalejte do štyroch nezmrznutých 5- alebo 6-oz. ramekins alebo pudingové poháre, rovnomerne rozdeľujúce množstvo.

SÚVISIACE: Toto je tajná zložka v najkvalitnejšom červenom zamatovom tortu

4. Podávajte teplé, alebo, ak chcete, zakryte a ochlaďte niekoľko hodín pred podávaním. Pudinka sa nikdy nestane ako puding alebo želatínové dezerty, ale zahustí sa. Či sa rozhodnete slúžiť týmto malým kvetinám “priamo hore” alebo šľahanému šľahačkou “, aby ste znížili bohatstvo,” ako sa hovorí na juh, je na vás. Na večeru Anderson môže ísť “kontinentálne” a top s falošným Devonshire krémom alebo krémom fraîche.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map