10 krát narodeninovú dievčinu Charlize Theronová nám ukázala, aké je zlé

Charlize Theron sa dnes obracia na 42 rokov a napriek tomu, že je jedným z najkrajších žien v Hollywoode, herečka urobila kariéru hrania nervóznych komplikovaných postáv a morphing svojho obrazu pre každý nový film. V roku 2004 slávne získala 30 libier za svoju úlohu sériového vraha Aileena Wuorna netvor. Potom si oholela hlavou, aby hrala super silnú (a niekedy bláznivú) hrdinku Mad Max: Fury Road. Tmavé miesta, založená na románe Gilliana Flynna, obsadila Therona ako Libby Day, žena na ceste riešiť strašnú detskú vraždu svojej rodiny.

Pre rok 2017 Atómová blondínka, Theron hrával agentku M16 Lorraine Broughtonovú, agenta s tajným povstaním, ktorý mohol zabiť muža so stiletom. A v roku 2018 Tully, uvidíme, že chameleón znova získal váhu na úlohu (35 libier!), aby mohol hrať mama s tromi deťmi v novej komediálnej dráme.

SPRIEVODCA: Stylistka Charlize Theronovej poprsie mýtus za “obliekanie vášho veku”

Okrem svojej úžasnej filmovej tvorby je aj víťazom akadémie filantrop, vrátane svojho vlastného neziskového projektu Charlize Theron Outreach Project, ktorý pomáha bojovať proti HIV v Afrike. Ona bola tiež otvorená na rozdiel v odmeňovaní žien v Hollywoode. Inými slovami, je nepríjemná. Tu je 10 krát Theron nám ukázala, ako je v pohode:

1. Keď získala Oscara za najlepšiu herečku za hranie sériového zabijaka Aileena Wuorna z roku 2004 netvor. Jej prijateľná reč bola niečo strašidelné. Sledujte to vyššie.

2. Keď si oholela hlavu Mad Max: Fury Road a následne kopal zadok v ňom. Sledujte trailer vyššie.

Tím CTAOP odkopáva ich #TOMS, aby sa pripravili na jeden deň #withoutshoes

Fotografie, ktorú vyslal Charlize Theron (@charlizeafrica)

3. Keď šla deň bez topánok, aby pomohla TOMovi dať deťom na celom svete takmer 300 000 párov topánok. Jej agentúra Charlize Theron Outreach Project spolupracovala s touto značkou, ktorá pomáha chrániť mládež v Afrike pred AIDS / HIV.

4. Keď sa držala v Diorskej reklame spolu s obrazmi Grace Kelly, Marilyn Monroe a Marlene Dietrichovej. Sledujte to vyššie.

Už ste #Dance na # Rise4Justice dnes? Dnes vyzývame ženy a mužov všade, aby RÝCHLO, RELEASE, DANCE a žiadali SPRAVODLIVOSŤ! # 1billionrising # rise4justice #vday

Fotografie, ktorú vyslal Charlize Theron (@charlizeafrica)

5. Keď sa domorodý Juhoafrický ozbrojený posol vymenoval za posol mieru Organizácie Spojených národov v roku 2008 generálnym tajomníkom Ban Ki-moonom so špecifickým zameraním na zastavenie násilia páchaného na ženách.

SNEH WHITE AND THE HUNTSMAN, Charlize Theron, 2012. ph: Alex Bailey/©Universal Pictures/courtesy Eve
Alex Bailey / © Universal Pictures / zdvorilostná Everettova kolekcia

6. Keď požadovala rovnakú mzdu jej mužskej hviezde, Chris Hemsworth, za The Huntsman, po tom, ako obaja vyhrali v roku 2012 Snehulienka a poľovník. Theron údajne dostal balík na film vo výške 10 miliónov dolárov.

7. Keď ona hrala zbraň-viazanie cowgirl, ktorý učil Seth MacFarlane, ako bojovať palcov Milión spôsobov smrti na západe. Sledujte trailer vyššie.

premiéra Of DIRECTV's

Tu nie je tma – Charlize Theronová rozsvietila Tmavé miesta premiéra v pekne plisovanom svetlom ružovo-žltý hodváb Dior top a sukňa, doplnená saténovou ružovou Dior spojkou, diamantmi Harry Winston a nude strappy sandals. 

Jason Kempin / Getty Images

8. Keď prijala svojho syna Jacksona, teraz vo veku 5 ½ rokov, v roku 2013 a dcéru, augusta, v roku 2015.

FOTKY: Zmena vzhľadu Charlize Therona

9. Keď kopala vážne zadek v podpätkoch a šatách.

Dnes večer bola … za slovami. Ďakujem Berlíne za neuveriteľnú svetovú premiéru !!! A obrovská vďaka môjmu úžasnému tímu, ktorý vytvoril tento vzhľad @lesliefremar @francescatolot @ benzoangileri #AtomicBlonde

Príspevok, ktorý zdieľa Charlize Theron (@charlizeafrica)

10. Keď dokázala, že nikdy nie je príliš starý na to, aby si nosil podprsenku ako top.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − = 46

map