10 najlepších hudobných videoklipov od Seleny Gomezovej, zaradených

Od jej dní ako Alex Russo na DisneyWizards of Waverly Place (R.I.P.), sa Selena Gomez premenila z amerického miláčika na jednu z najzábavnejších popových divov. Jej najvyššie-100 džemov je určená na to, aby ste sa zasekli v hlave po celý deň, ale je to jej videá, ktoré skutočne predstavili, koľko sa zmenila za štyri krátke roky od svojho sólového debutu v roku 2013, Hviezdy tancujú.

Každá éra diskusie a štýlu Gomezovej sa výrazne líšila od nasledujúcej. kdežto Hviezdy tancujú a singly ako “Príďte a dostať to” nám dali pripravený do púšte estetický vzhľad s bejeweled headpieces, dlhými rukávmi a veľa príležitostí na bos, jeho druhé úsilie, Pre teba, našla Selena srdce (“srdce chce, čo chce”), ale chcú hrať, prechod z minimálneho čierneho a bieleho vzhľadu na oblečenie pripravené na kluboch, akýkoľvek 21-ročný, by sa chcel opotrebovať.

oživenie, odchod z oboch týchto vizuálov, je miesto, kde sa Gomez cítil slobodne experimentovať, strihal (doslova) do sprchy a športoval priateľku s prádlom (“Ruky k sebe”). Najnovšie dodatky, “Bad Liar” a Fetish, “odhaľujú ďalší úplne nový Gomez, jeden objavujúci sa jej zvraty a do istej miery sa dostať do kontaktu so svojou zlou stránkou.

Na počesť nových hviezd hity a jej september 2017 V štýle pokrytie, zaradili sme 10 najlepších videí. Z jej nádherných LBD až po skromné, 70-tym pripomínajúce kúsky, tu sú Gomezove hudobné videohry, ktoré nemožno zabudnúť.

SÚVISIACE: 10 vecí, ktoré potrebujete od “Fetish” videa Seleny Gomezovej

Prejdite nadol a uvidíte náš úplný zoznam.

# 10 – “Rovnaká stará láska”

S texty ako “Nebudem tráviť čas strácať večer na teba,” “Rovnaká stará láska” je jeden z Gomez je najsilnejší singlov. Je to surové. Je to emocionálne. A pravdivo vám môže pomôcť prekonať váš náraz v priebehu troch minút. Pre video spevák udržiava to minimálne s hodvábnymi, čiernymi šatami pod veľkým bielym plášťom. Jeho jednoduchosť – a jej zmena na LBD blízko konca – robí cestu pre vysokú drámu vzťahov scény v celom videu.

# 9 – “Spomalenie” 

Čo je to popová hviezda bez noci v klube? V “Spomalenie” vidíme preteky Gomezu naprieč mestom na zadnom sedadle vinobranie Mercedes-Benz (viac o tom nižšie), narazil na tanečný parket a dostal vrchol party-girl. Je to, keď narazí do ulíc sólo, že sme závislý. Vďaka vlasom, ktorý sa vrátil späť, premieňa na módnu pancierku šortku na šaty prispôsobenú širšími ramenami. Jeho dokonalé párovanie? Knee-high sandále gladiátorov. Strut, dievča.

# 8 – “Srdce chce, čo chce”

Bez ohľadu na to, či “Srdce chce, čo chce”, bolo alebo nie je o Justine Bieberovej, jedna vec je istá: dala nám Gomez v jej najzraniteľnejšom štáte. Vo videu kričí a stretne sa so svojím milencom, ale neskôr sa zdá zúfalý, vediac, že ​​ich vzťahy by mohli potenciálne skončiť. Najlepší spôsob, ako ilustrovať jej bolesť? Číry dlhý rukáv top topánky nad podprsenku s zodpovedajúcimi šortky. Táto scénka je obzvlášť elegantná a je vynikajúcim spôsobom sledovania otváracích monológov videa.

# 7 – “Dobré pre vás”

A práve tak, Gomez robil to, čo každá popová hviezda môže najprv váhať urobiť: natočte sprchovú scénu. V knihe “Dobré pre vás”, vidíme, strhnutá strana speváka predstavujú na gauči v šatách a neskôr sedí na stoličke, na ktorom je len tričko. Jej sprchová scéna je najdôležitejším momentom videa. 

SOUVISLOSTI: Selena Gomez vysvetľuje realistický “Fetiš” za jej Twisted Music Videos

# 6 – “Bad Liar”

Aký je najlepší pohľad od “Bad Liar?” Je to ťažká voľba – Gomez nosí šesť z nich a štýlu dvoch oblečenia s bundou a bez nej, ale myslíme si, že jej vlnitý, blond Farrah Fawcett-inšpirovaný vlasy a športové oblečenie, ktoré sa zhodujú na vrchole všetkých. Zoberie si úlohu koketného učiteľa, ktorý je veľmi atraktívnym učiteľom telocvične, a zaberá ho. To nám zrazu chcel vziať na P.E. štýl.

# 5 – “Ruky k sebe”

Ďalšia úsilná vec oživenie, “Ruky k sebe” našiel Gomez hovoriť nám, že keď nájde horúceho chlapca, ona ho chce všetko – až do bodu posadnutosti. Vo videu prechádza milenca, vstúpi do svojho domu a nakoniec ho zatkne. Čo by robila nejaká dievča vo vnútri svojho šatníka? Skúste na jeho košeľu, Rizikový obchod-štýlu, samozrejme. Gomez to robí a tancuje pred zrkadlom v spodnom prádle. Ciele.

# 4 – “Zabite Em s láskavosťou”

Jednoducho povedané, “Kill Em With Kindness” je zastrelený. Je to čisté, je to minimálne a je to umelecké. Áno, Gomezove čierne šaty a LBD, ktoré vidíte ako chorusové hity, sú krásne, ale je to ten biely, hodvábny šaty s vyvýšenými tylovými chvostmi, ktoré dávajú dort. Kto nemá rád malú drámu?

# 3 – “Fetiš”

Stále sa snažíme zabaliť hlavu okolo toho, čo sa práve deje v “fetišoch”. Gomez rozbije ružovú rúž po celom zuboch, posúva do úst ústačku na rúško a sedí v hlave strašidelného večera s horiacimi sviečkami. V tejto scéne, keď voda začína odkvapkávať z stropu, vidíme čisté žlté kvetinové šaty z kolekcie Simone Rochy na jar roku 2017. Je to ženská a skvelá, ideálna voľba pre tie čarodějnice pár sekúnd na kamere.

# 2 – “Spomalenie”

“Spomalenie” sa na našom zozname objavuje z jedného dôvodu a len z jedného dôvodu: ten moment zadného sedadla. “Teraz, keď som zaujal tvoju pozornosť,” Gomez spieva ako pieseň a video začína, vediac, že ​​jej pohľad je veľký. Tieto lesklé, visiace smaragdové náušnice sú perfektným doplnkom k jej úplne zdobenej, strieborno-zelenej podprsenke s podprsenkou, možným prikrývaním k latinskej hviezde, ktorej vyznamenáva Pre teba, Selena Quintanilla. 

# 1 – “Príďte a získajte to”

SPOJENÉ: Selena Gomez’s Standout Street Style Moments

Čo si na prvom mieste uvedomuje, keď si myslíte, že je hudobníkom Selena Gomezová? “Príďte a dostať to” je často prvá odpoveď a z dobrého dôvodu. Jeden z nich Hviezdy tancujú debut, je rovnako nákazlivý ako oni prídu, čo robí video rovnako ohnivé horúce. Po tom, čo sa tancuje cez prériu v jednej scéne, vidíme, že na piesku sedí za sebou skupina Selektov a tajne vyzerajúcich tanečníkov. Je to veľmi Shakira, veľmi cikánsky. Popové hviezdy majú vysoko rozdelené červené šaty, spolu s bodovou choreografiou, ju pozdvihujú na nové, post-Disney úrovne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 76

map