11 pamätných okamihov od ocenení Tony 2016 – v GIF!

Komunita v Broadwayi vyšla v nedeľu večer solidárne a oslávila 70. výročnú cenu Tony v stredu tragického natáčania, ktoré rozohnala národ menej ako deň predtým v Orlande v štáte Florida. James Corden hral na hlbokom pozadí pozoruhodný hostiteľ, ktorý si od začiatku všimol že slávnosť bude venovaná obetiam.

“Ľudia po celom svete sa snažia vyrovnať sa s hroznými udalosťami, ktoré sa dnes v Orlande uskutočnili v mene celej divadelnej komunity a každého človeka v tejto miestnosti, naše srdcia idú von všetkým tým, ktorí sú postihnutí touto zverou “Všetko, čo môžeme povedať, je, že teraz nie ste sám.” Vašou tragédiou je naša tragédia, “začal.

“Divadlo je miesto, kde je každá rasa, kréda, sexualita a pohlavie rovnoprávne, je prijatá a milovaná, nenávisť nikdy nevyhrá, spoločne to musíme zaistiť.” Dnešná show je symbolom a oslavou tohto princípu “Toto sú ceny Tony.”

Exkluzívne: 33 portrétov 2016 Tonyho nominovaných a minulých víťazov plus ich prvýkrát na Broadwayovej pamäti

Na zvyšok večera sa publikum zaobchádzalo s množstvom fascinujúcich výkonov, dotýkalo sa prejavov a smiech-nahlas momentov. Od Cordena ukazujú divákovi jeho smelosť, kameňa z niektorých z najväčších mien v obchode (Barbra Streisand, niekto?), A hamilton(dominovalo 11 z 16 kategórií), noc si pamätala.

VIDEO: Hviezdičky Prechádzka Červeným koberecom v The Tonys

 

Prejdite sa pre niektoré z najpamätnejších vrcholov z 2016 Tonys, ktoré boli označené láskou, úctou, rôznorodosťou a ocenením pre všetkých.

James Corden je úprimný štart …

… predtým, ako odhalí jeho rozsah.

A keď Oprah oceňuje váš výkon, viete, že je to dobré.

Rovnako ako v prípade, keď POTUS a FLOTUS predstavujú výkon pre najhorúcejší lístok v meste, hamilton.

Naozaj, všetky pôsobivé predstavenia, vrátane tohto od Fiddler na streche.

Lin-Manuel Miranda sa počas svojho Tonysho akceptovania prejavil na emotívny sonet za najlepšie originálne skóre.

Keď uznávaný herec Frank Langella urobil vášnivý prejav pri prijímaní svojho štvrtého Tonyho víťazstva (najlepšieho herca v hre): “Vyzývam vás, aby ste boli silní.”

Nečakaný pohľad od hostiteľa minulosti spoločnosti Tonys, Neil Patrick Harris.

Jedno slovo: Babs.

To bolo hamiltonnočná noc, aby svietila.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − = 65

map