11 vecí, ktoré by mala každá žena v jej 20 rokoch

Ach, 20 rokov. Vy (plné zverejnenie: Som v mojom začiatku 20. rokov) máme celý život pred nami. K dispozícii je dostatok času na vyzdvihnutie ten perfektný návrhársky oblek, nájdenie svojho snovového bytu a tak ďalej. Ale odkedy sme to urobili za dospievajúcimi rokmi (phew!), Tam niekoľko dôležitých položiek, ktoré by ste teraz mali mať na uzamknutí. Skvelou správou je, na rozdiel od dizajnového obleku a snovového bytu, že tieto položky sú dosiahnuteľné bez ohľadu na to, aká veľká je vaša výplata. Ešte lepšie, sú to veci, ktoré budú používané častejšie ako si myslíte, a odvážime sa to povedať, že vás zavedú do vášho 30s.

SÚVISIACE: Ako nájsť správne plavky pre váš typ tela

1. Trusty Interview outfit

Bez ohľadu na to, aký je váš pohľad, musíte mať jeden rozhovor na rozhovor. Pozrite sa na vylepšené základy, ktoré preukazujú váš osobný vkus, ako bezšmykovová vesta namiesto sako.

20-Niečo Must Haves - Embed 1
Zdvorilosť

Získať vzhľad: Zara vesta, 100 dolárov; zara.com. H & M halenka, 25 dolárov; hm.com. J. Crew sukňa, 168 dolárov; jcrew.com. Kate Spade kabelka, 398 dolárov; nordstrom.com. Čerpadlo Vince, 375 dolárov; nordstrom.com.

 

2. Timepiece

Hodinky vydávajú veľmi sofistikované posolstvo a je tu niečo neskutočne chladné, pokiaľ ide o štíhly štýl inšpirovaný mužmi. Nebojte sa, nebudeme vám povedať, či sa na váš telefón stále pozeráte.

20-Niečo Must Haves - Embed 2
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Shinola, 975 dolárov; nordstrom.com. Nixon, 125 dolárov; shopbop.com. Michael Kors, 275 dolárov; shopbop.com.

 

3. Badass kožená bunda

Potrebujete jeden topper, ktorý bude s čímkoľvek. Kožená moto bunda prináša príliš chladný okraj na akýkoľvek vzhľad. Jednoducho zakryte to cez ramená a voilà.

20-Niečo Must Haves - Embed 9
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Madewell, $ 528; madewell.com. J. Crew, 495 dolárov; jcrew.com. H & M, 249 dolárov; hm.com.

SÚVISIACE: Genius Summer Outift Idea: Ako nosiť svoje plavky ako súčasť vášho vzhľadu

 

4. Party Shoe

Pretože čo je dokonalé pre tie noci, keď chcete len hodiť na džínsy a biely odpal?

20-Niečo Must Haves - Embed 3
Zdvorilosť

Nakupujte to (vpravo od ľavej strany): Steve Madden, $ 80; lulus.com. Joie, 285 dolárov; shopbop.com. Schutz, 190 dolárov; shopbop.com.

 

5. Obľúbená riasenka

Po mnohých skúškach (nie je určená žiadna hračka), mať obľúbenú značku go-to zjednoduší vašu krásu rutiny.

20-Niečo Must Haves - Embed 8
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Príliš tváre lepšie než sex, 23 dolárov; sephora.com. Dior Diorshow Iconic Overcurl Vodotesný, 29 dolárov; nordstrom.com. Benefit Cosmetics Roller Lash, 24 dolárov; ulta.com.

 

6. Investičná taška

Mali by ste mať jednu deklarovanú tašku vo vašom šatníku. Vyhlásenie neznamená $ 1000 +, ale možno hodné mŕtvoly. Dodržujte neutrálne farby takým spôsobom, že z toho budete najviac využívať.

20-Niečo Must Haves - Embed 5
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): 3,1 Phillip Lim Mini ramenný reťazec vrece, 695 dolárov; shobop.com. Alexander Wang Rockie Leather Satchel, 850 dolárov; nordstrom.com. Loeffler Randall Medium Rider Bag, 475 dolárov; loefflerrandall.com.

SÚVISIACE: 3 spôsoby, ako nosiť plodiny na začiatku práce

 

7. Vyskúšané a pravé Skinny Jeans

Teraz by ste mali hrať na poli a venovať popoludní testovanie všetkých denim značiek nájsť svoj perfektný fit.

20-Niečo Must Haves - Embed 10
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): River Island Mid-Wash Jeans, $ 80; riverisland.com. Rag & Bone Skinny Mid-Rise džínsy, 190 dolárov; net-a-porter.com. J značka Maria Skinny Jeans, 178 dolárov; farfetch.com.

 

8. Púzdro pre iPhone Cool

Tu je miesto, kde môžeme ukázať našim mladým – objavovať svetlé, hravé výtlačky, kým môžete!

20-Niečo Must Haves - Embed 4
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Ban.Do. $ 15; shopbando.com. Marc Marc Jacobs, $ 38; revolveclothing.com. Dannijo, 98 dolárov; shopbop.com.

 

9. Killer LBD

Malé čierne šaty je nutné mať v každej ženskej šatníku. LBD bude mať všetky vaše základne pokryté, či idete do klubu, módnej reštaurácie alebo dievčenskej noci.

20-Niečo Must Haves - Embed 6
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Topshop, 75 dolárov; topshop.com. Rebecca Taylorová, 209 dolárov; rebeccataylor.com. Mango, 120 dolárov; mango.com.

 

10. Obľúbená oranžová / lipgloss

Bez ohľadu na to, aký odtieň chcete, mali by ste mať vždy svoju ruku na rubu.

20-Niečo Must Haves - Embed 7
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Givenchy Le Rouge-à-Porter v Nude Ultime, $ 36; sephora.com. MAC Lipstick v Ruby Woo, 16 dolárov; nordstrom.com. Chanel Rouge Allure Color & Shine lesk na pery v Supreme, 34 dolárov; nordstrom.com.

 

11. Hot Date-Night Outfit

Hlboký vzhľad, ktorý je pripravený ísť na vešiak (vrátane príslušenstva!) Odstráni tie nervózne nervy.

20-Niečo Must Haves - Embed 11
Zdvorilosť

Nakupujte to (zľava): Zara šaty, 80 dolárov; zara.com. Clare V. púzdra, 199 dolárov; clarev.com. Topánky Schutz, 220 dolárov; shopbop.com.

Súvisiace video: Kahlana Barfield je obsednutý Stila je celodenné rúž

FOTKY: 16 letných základov pod 200 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 + = 40

map