13 dôvodov, prečo je hviezda Dylan Minnette na filme Netflix

Fanúšikovia 13 dôvodov prečo poznajú Dylana Minnetta ako Clay Jensen, srdce zlomené teenager zverené 13 tajných pások, že jeho rozdrviť, Hannah Baker, nahral predtým, než vzala svoj život. Úspešná dráma Netflix sa po premiére rýchlo vyzdvihla na druhú sezónu a zatiaľ čo ešte stále čakáme na zistenie, kedy sa bude koncert vrátiť, Minnette sa už vrátila na Netflix s úplne novým projektom, ktorý je teraz k dispozícii. Thriller, Otvorený dom, hviezda 21-ročný herec ako dospievajúci, ktorý sa volá Logan, ktorý sa po rodinnej tragédii hýbe so svojou matkou v strašidelnom domove v horách. Zatiaľ čo sa paranormálny pohyb, ktorý je plný aktivít, je veľmi odlišný od 13 dôvodov prečo, Najnovšia postava Minnetteho sa môže zdať … známa.

Myslím, že ľudia, ktorí sa identifikovali s Clayom 13 dôvodov prečo sa tiež dokáže identifikovať s Loganom Otvorený dom,”Povedal Minnette V štýle. “Obaja prekonávajú extrémny pocit straty a nachádzajú sa po tragédiách. Myslím, že sú v tomto smere príbuzní, aj keď si myslím, že Clay má viac nádeje, že sa bude zaoberať svojimi problémami, než Logan robí v tomto dome. “

Dylan Minnette
Netflix

súvisiace: 13 dôvodov prečo Cast a showrunner Povedzte nám, čo očakávať od sezóny 2

Minnette je celkom dobrá v tom, že opúšťa ťažkosti spojené s natáčaním projektov, ako je 13 dôvodov prečo na set, keď sa o den pozerá, povedal. “Ja som druh človeka, ktorý sa môže vrátiť domov a nechať veci. Určite som schopný nechať tieto veci v práci. “Ale počas streľby Otvorený dom, bolo obzvlášť zložité uniknúť z práce – väčšinou preto, že nikdy naozaj doľava. “Boli sme hore v horách a zostával som v hotelovej izbe, ktorá bola taká malá, že sa mi zdálo, že som nikdy neopustil set,” povedala Minnette. “Takže ten film, ak niečo, bol ten, ktorý by ma najviac držal, keď by som išiel domov. Pocit a atmosféra bytia v horách – jednoducho som tam nikdy nebola úplne pohodlná. “

Minnette nechce, aby sa diváci cítili príliš pohodlne pri sledovaní príbehu. “Nechcem ľudí vystrašiť, ale dúfam, že tento príbeh bude sedieť v ich mysli,” povedal. “Ak niekto, kto predáva svoje domáce hodinky, a plánuje mať otvorený dom na druhý deň, myslím, že to urobí, aby si mysleli dvakrát. Najlepším možným spôsobom. “Prečítajte si celý rozhovor s Minnette.

VIDEO: Sledujte Trailer na Netflix’s 13 dôvodov prečo 2. sezóna

 

Čo vám to vynikalo Otvorený dom keď čítate skript? Nie je to váš priemerný thriller hororový film. Je to skôr charakteristický kus medzi mojím charakterom, Loganom a jeho mama, Naomi. Väčšina filmu sa skutočne hrá ako presvedčivá dráma a myslím si, že je skvelé, že spája žánre. Logán je oveľa hlbší. Nie je to druh hororovej povahy, kde je vám jedno, či ho zabije. Naozaj začnete cítiť pre neho, a to robí posledných 15 minút filmu o to efektívnejšie, keď všetko ide berserk.

Ako ste sa pripravovali na túto úlohu? Nemal som toľko času na to, aby som sa dostal do hlavného priestoru Logana, pretože sme začali strieľať asi päť dní po tom, ako som zabalil sezónu jedného 13 dôvodov prečo. Naozaj sme sa všetci objavili v podivnom dome v cudzom meste a začali robiť film. Netušili sme, čo sa stane, ale do toho sme skočili – a to je presne to, čo robia vo filme postavy. Vytváranie filmu bolo holými kosťami – nemali sme žiadne peniaze, čo bolo samo o sebe zábava. Nikdy som neurobil nič menšieho ako toto, a preto som s výsledným produktom taký šťastný.

Dylan Minnette
Netflix

SÚVISIACE: Ako 13 dôvodov prečo Stala sa najobľúbenejšou showou spoločnosti Netflix

Toto nie je váš prvý hororový film. Čo máte radi o strašidelných filmoch? Som posadnutý žánrom hororu. Som prekvapený, že som už urobil tri v tomto bode –Pusti ma dnu, Nevdychujte, a teraz – ale mám pocit, že sú všetci inteligentní a samostatní. Teraz existuje veľa inteligentných hororov a je to žáner, s ktorým som šťastný, že som súčasťou, ak existuje skvelý projekt. Mám pocit, že je tu šanca, že už nikdy nebudem robiť hororovú vec. Myslím, že trilógia thriller-horrors je pravdepodobne dosť dobrá, alebo sa stanem “ten chlap”.

Už je to takmer rok 13 dôvodov prečo. Bola to celková horská dráha? Posledný rok bol doteraz najväčším udivujúcim rokom môjho života. Bola to víchrica. Moje meno je známe viac ako kedykoľvek predtým a je to oveľa väčší tlak na moju hereckú kariéru, pokiaľ ide o projekty, ktoré som si vybrala. Veľa sa pre mňa zmenilo aj v iných oblastiach. Vždy som chcel mať kariéru v hudbe a ja som veľmi nadšená z mojej kapely Wallows. V začiatkoch sa stáva kariéra a rád by som to skúmal. Herecký svet je skvelý, ale robil som to už 12 rokov a je zábavné robiť niečo nové. Nerobím žiadne ďalšie projekty, pretože to chcem urobiť realitou. Teraz je otvorených veľa dverí – v žiadnom prípade mi nie sú ponúkané filmy vľavo a vpravo, ale existujú veci, ktoré som vždy chcel urobiť, čo môžem spraviť práve teraz a ja nehodlám bojí sa zamerať sa na ne.

Dylan Minnette
Scott Dudelson / Getty Images

SÚVISIACE: Kniha Buzziest z roku 2018 sa už stala filmom Hrajúc Charlize Therona

13 dôvodov prečo otvoril hlavný rozhovor o duševnom zdraví, najmä v dospievaní. Bolo to pre vás dôležité? To bolo pre mňa absolútne dôležité. Ako herec je veľmi zriedkavé, že môžete urobiť projekt, ktorý môže potenciálne zmeniť niečí život alebo im dovoliť, aby cítili, že sa môžu otvoriť ľuďom. Až do tej chvíle som bol v projektoch, ktoré boli skvelé, ale v skutočnosti neboli robí čokoľvek pre niekoho – boli to len zábava. 13 dôvodov prečo je, myslím, naozaj skvelá zábava, ale aj mimoriadne dôležitá. Urobili tieto neuveriteľne dôležité témy diskusií hlavných diskusií a ľudia si viac uvedomujú. Z prehliadky môžu mať to, čo chcú, lepšie alebo horšie a môžu mať svoje vlastné reakcie. Aspoň ľudia o tom hovoria, tvoria názory, stojí za sebou a počúvajú a bránia sa navzájom. Stalo sa to presne tak, ako to malo, a dúfam, že to budeme môcť aj naďalej robiť v budúcnosti výstavy. Nikdy som nevidel žiadnu sezónu, takže som nadšená, že vidím, čo sa stane.

Dylan Minnette
Beth Dubber / Netflix

Ako ste sa cítili, keď ste zistili, že bola vyzdvihnutá na druhú sezónu? Bolo to trochu protiklimatické, pretože som stále počula, že sa to stane. Keď sa to oficiálne stalo, bolo to ako: “Dobre, teraz sa môžem pripraviť na to, aby sa Noroth skutočne vrátil k filmu po dobu šiestich mesiacov.” Ale bol som nadšený – hlavne som bol zvedavý, aby som videl, čo majú robiť. Počula som nápady, ale naozaj ma zaujímalo, ako sa všetci stretnú. Bol som oveľa viac v tme bez toho, aby kniha odišla z druhej sezóny. Vedel som každú jednu udalosť, ktorá sa mala uskutočniť počas prvej sezóny od začiatku, pretože náš pretekár Brian Yorkey mi povedal všetko. Tentokrát chcel, aby sme všetci vyriešili veci, keď sme išli. Každý skript bol prekvapením, čo bolo zábavné. Nemohol som vidieť veľký obraz druhej sezóny, kým to nebolo, a potom som bol rád: “To bolo dobré!”

Dylan Minnette
Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic

Aké to je pracovať so Seleňou Gomezovou, ktorá produkuje show? Je to všetko, čo by ste dúfali, že bude. Je to veľmi čistá a úprimná taká úžasná osoba. Je to super príležitostná a to je to, čo sa mi páči. Ona nie je na príliš veľa – ona niečo nám umožňuje robiť to, čo robíme. Ale ona sa vždy pozerá a ona vidí veci, ktoré nikto iný nemôže. Kedykoľvek ju vidím, je úžasná a tak úctivá a uvítacia. Nemôžem o ňom povedať dosť.

Čo v súčasnosti pozeráte na Netflixe? Nemám teraz čas pozerať na niečo práve teraz, ale zomieram sa pozerať Koniec F *** ing sveta. miloval som Mindhunter a Veľké ústa minulý rok. Americký vandal bol tiež skvelý. Bol som s ním posadnutý a naprosto tlieskam všetkým, ktorí túto vec robili. Nečakala som, že bude tak úžasné, ako to bolo, a podľa môjho názoru to bola najlepšia vec na Netflixe v minulom roku. Okrem Netflixu je moja obľúbená vec v televízii práve teraz Pán Robot. Je to viac ako brilantné a tak podceňované v tom zmysle, že to nie je veľa ľudí. Je to taká špeciálna séria a je to vlastne jej vlastná entita. Je tu veľa skvelých televízorov – chcem, aby som s tým dokázal držať krok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − 41 =

map