13 kaderníčky a farbistri, ktorí majú nasledovať Instagram pre hlavnú #HairInspiration

Či už sa nudíte svojimi vlasmi, alebo len hľadáte zábavný spôsob, ako štýl úplne nového, Instagram sa stalo jedným z najlepších miest na to, aby ste mohli ísť za # hairinspo vďaka sociálne zdatným stylistom celebrít. V poslednej dobe boli naše krmivá naplnené nielen nádhernými červenými kobercami, ale aj skvelými strihmi a stylingovými tipy. Z profilu Anh Co Tranu, ktorý obsahuje úžasne zvrátené vlny, účinkom Lauren Conradovej kaderníčky Kristin Ess, ktorá sa mieša v čerstvých rezoch a vlasoch, naše vlákna nikdy nevyzerali lepšie.

Ste pripravený na vaše vlasy? Prejdite dole, ak si chcete pozrieť 13 našich obľúbených kaderníkov a farbistov na Instagram.

SÚVISIACE: Prečo nemusíte mať vlasy rezané každých 4 až 6 týždňov

1. Kristin Ess:Ak ste niekedy závideli Lauren Conrad vlasy (a naozaj, kto nemá), potom musíte sledovať jej kaderníctvo Kristin Ess. Nielen, že posiela zákulisné fotografie z Conradových výhonkov, ale tiež zdieľa užitočné návody a niektoré docela úžasné copánky.

Ak potrebujete nejakú radu o sušení vzduchu alebo tvarovaní vlasov bez použitia horúcich nástrojov, �� môj najnovší článok o rafinérii29. {@pfpicardi ��}

Fotografia odoslaná @kristin_ess dňa

 

2. Jenny Cho:Cho volá omráčené ako klienti Naomi Watts a Rosie Huntington-Whiteley a oni sú naozaj len tipom svojho zoznamu klientov celebrít. Sledujte jej a uvidíte, ako sa jej štýly klientov A-listu pre udalosti a fotografie šíri.

Super nádherný #rosiehuntingtonwhiteley včera v show @tomford #TFLA. # jennychohair @ kateleemakeup #obsessedwiththenewhaircut

Fotografie vyslaná Jenny Cho (@jennychohair) na

 

3. Tracey Cunningham:Keď hviezdy ako Minka Kelly prídu na farebný dotyk, uvidíte to tu. Ale najlepšia časť Cunninghámovho krmiva nie je jej drop-iny celebrít, je to jej opisné titulky. Zdieľa presne, ako farbila vlasy svojich klientov. Docela úžasné.

Pozrite sa, kto prišiel za #chilights ešte dnes! #MinkaKelly, ktorá je prirodzená blondínka, musím tmavnúť jej základňu s #shadeseqcream 6n + 1/4 5wn 10volume, kedy sa začne cítiť trochu príliš tmavá, takže sme pop a niektoré zdôrazňuje ako dnes. @ redken5thave #flashlift 30volyme 1/4 oz #olaplex #bayalage # upto7 1/8 @olaplex Oplach do #Olaplex nie 2, kým ste zmiešali koreňové farebné odtiene EQ krém som spomenul v hornej časti stránky na zóne 2 # odstínyEq 9nb + 9n po 20 minútach zdvihnite konce a opláchnite do zlatého #glossu po celom 9G + 9AA + 8C 1 a 1/2 minúty a #beautiful #isntshelovely #bronde #babylights #bošte ďakujeme @minkak

Fotografie, ktorú vyslal Tracey Cunningham (@ traceycunningham1)

 

4. Mara Roszak:Milovala Emma Stone vlasy tejto sezóny odmeny? Stylistka Mara Roszak bola žena za tým nádherným “dos. Avšak, jej úžasné štýly sa tam neskončia: Roszak tiež vytvoril Lily Collins novú pixie.

“Žena, ktorá prerezáva vlasy, sa chystá zmeniť svoj život” – Coco Chanel

Fotografie, ktorú vyslal Mara Roszak (@mararoszak)

 

5. Mark Townsend:Je pravdepodobné, že ste počuli o Markovi Townsendovi a z dobrého dôvodu: Pomáha hviezdam ako Shay Mitchell, Portia de Rossi a Kerry Washington vyzerať čo najlepšie. Nasledujte ho za samozrejme zábavy v zákulisí sebe samých a fotografií Chrissy Teigen.

Hore skoro ráno s týmto neuveriteľne krásnym @ chrissyteigen pre #BBMAs nominácie! Makeup @ tobyfleischman

Fotografie zverejnenej Markom Townsendom (@ marktownsend1)

 

6. Jen Atkin:Všetci vieme, že Kardashiáni majú skvelé vlasy a zatiaľ čo veľa z nich je genetika, aj Jen Atkin zohráva veľkú úlohu. Ona štýlu rodiny pre skoro všetky svoje udalosti. Takže ak máte radi svoje zámky, je pravdepodobné, že budete milovať Atkinov Instagram.

Triple threat® @khloekardashian dnes na udalosti @KBeautyHair @ulta. Makeup @ 1maryphillips vlasy @ jenatkinhair Jumpsuit @ kardashiankollection �� #Celine #KhloeKardashian

Fotografie vyslaná fúsiarom Gypsy (@ jenatkinhair) na

 

7. Adir Abergel:Zatiaľ čo Adir je majstrom výbuchov, sú to jeho ponytails, ktoré skutočne upútajú pozornosť na Instagram. Z pohľadu Reese Witherspuna z tohtoročných ocenení SAG na inšpiráciu Diane Krugerovej, ktorá sa podieľala na Oscars, je to náš go-to pre exkluzívny konský koncert.

Tak hrdý na túto ženu !!!!! O chvíľky pred @ reeseweverspoon zasiahnúť dnes večer červený koberec za ceny SAG. #ReeseWitherspoon # sag2015 # sagawards2015 #ponytail # wildmovie

Fotografie, ktorú vyslal Adir Abergel (@ hairbyadir)

 

8. Anh Co Tran:Milovníci žiť-v vlnách bude ísť gaga nad Anh Co Tran profil. Zachytáva svojich klientov po vymenovaní a taktiež zdieľa fotky pred fotografmi pre tých, ktorí potrebujú inšpiráciu na účesy.

B O B Farba: @ johnnyramirez1

Fotografie, ktorú vyslal Anh Co Tran (@anhcotran)

 

9. Sarah Potempa:Ak chcete mať nejakú inšpiráciu, postupujte podľa Sarah Potempy. V tomto roku si stylista celebrít, ktorý stojí za nádhernou “dosou” Anny Chlumksyovej, posiela každý deň nový pletený štýl.

Deň 96 z # 365daysofbraids #Karwnbraid na #AnnaChulmsky skôr, ako zasiahne #redcarpet pre dnešnú #nc #premiere #Veep! #behindthescenes #lovemyjob #mygirl #braids #braidinspo #braidspiration #braidinspo #hairinspo #bts @ hbo #backstage ��

Fotografie, ktorú vyslal Sarah Potempa (@sarahpotempa)

 

10. Renato Campora:Možno ste si prezreli jeho dielo na stránkach V štýle. V skutočnosti vytvoril našu hviezdnu hviezdnu hviezdu Jessicu Chastainovú. Ale to nie je miesto, kde sa inšpirácia končí. Spoločnosť Campora tiež pracuje s modernou vlasovou ikonou Amanda Seyfriedovou.

Posledný dotyk pred #AmandaSeyfried je na @ thedailyshow v noci #makeup @kateydenno @mingey #hair # renatocampora

Fotografie vyslaná Renato Campora (@renatocampora) dňa

 

11. Johnny Ramirez:Ak máte radi vzhľad profilu Anh Co Tran, potom budete milovať aj Ramireza – vytvára farbu pre klientov spoločnosti Tran. Pozrite sa na jeho profil pri najbližšom premýšľaní o tom, ako zmeniť svoj odtieň.

Moja tvorba farieb vlasov Žijem vo farbe vlasov San Francisco

Fotografie odoslaná používateľom johnnyramirez1 (@ johnnyramirez1)

 

12. Rita Hazan:Hazan je jedným z najuznávanejších farárov v Hollywoode, vytvára pohľad na Beyonce a Jessiku Simpsonovú, len aby pomenoval pár. Postupujte podľa nej pre tipy, ako udržať farbu a inšpiráciu celebrít.

⚡️⚡️�� @beyonce #chanelsalzburgny #colorbyrita #beyhive #beyonce #chanel

Fotografie vyslaná Ritou Hazan (@ritahazan) na

 

13. Harry Josh Vlasy:Nielenže má Harry Josh rad úžasných vlasových nástrojov, ale je tiež mužom za niektorými z najkrajších účesov v Hollywoode. Stačí sa pozrieť na fotku Kate Hudsonovej vyššie ako dôkaz.

Krásny @ katehudson dnes ráno aj v 7am táto dievčina je nádherná! Doplní mi #leslielopez vlasy

Fotografie, ktorú vyslal Harry Josh (@harryjoshhair)

 

SÚVISIACE: Jeden produkt, ktorý potrebujete pre perfektnú textúru Lob

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 65

map