13 ročná dcéra A. Roda je Jennifer Lopez, a tu je dôkaz

Prerušujeme kakofóniu strašných správ, aby sme vám priniesli pekné odvzdušnenie. Predstavte si to: jemne plavíte na lodi. Vykopáte nohy a pocítite, že vlny sa valia pod vami, vaša rodina vedľa vás. Slnko je vonku a niekto stlačí hru na novú singel “Dinero” Jennifer Lopez, ktorý vás urobí tak šťastným, že skutočne vyskočíte a tancujete. Keby ste vedeli len choreografiu.

Ale počkajte, váš otec sa vlastne datuje s Jennifer Lopez, takže je to doslova hneď tam aby vám pomohol.

Môže sa to zdať ako pravdepodobne podivný sen, ale taký je život pre šťastnú 13-ročnú dcéru Nataša Alexa Rodrigueza, ktorý sa spojil s J.Lom samým za nejaký rodinný choreo v domácom videu s názvom “A-Rod”. víkend.

#dinero #tashi @jlo

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod)

Naozaj, aký lepší spôsob, ako sa naučiť ako tancovať ako Jennifer Lopez, ako vstávať a tancovať s Jennifer Lopez. Spevák a Svet tanca sudca vzal Nataša ako svojho impozantného študenta pri nepríjemnom chladení na lodi a zdá sa, že sa udržiava mimoriadne dobre. Hádajte, že atletizmus beží v rodine.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez hovoril o starnutí opäť-tu je najnovšie

Jennifer Lopez lead
Instagram / Alex Rodriguez

S takým sladkým a zdravým videom, ktorý nám pripomína, že nie všetko šlo na psy, nechajme v budúcnosti prechádzať prsty pre rodinné duety z klanu Lopez-Rodriguez. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 31

map