13-ročná dcéra Marka Wahlberga sa datuje – a naozaj sa do neho nenachádza

Mark Wahlberg nie je pravidelným otcom; je to chladný otec – dobre, väčšinu času aspoň …

Skutočný rodinný muž, herec a bývalý model spodnej bielizne sa neustále obťažuje svojimi štyrmi deťmi v rozhovoroch alebo na sociálnych médiách.

Najstaršia Wahlbergová, Ella Raeová, je 13 rokov a blíži sa k sfére nočnej mory každého rodiča: dating zone.

“Nikto nie je dobrý typ alebo druh,” uviedol herec ET, keď opísal jeho reakciu na dcéru, že sa dostal do zoznamovania. “Pre mňa, viete, som veľmi nadprípustný,” pripustil Wahlberg.

Akokoľvek opatrný môže byť, Marky-Mark bude prvý, kto pripustí, že bába svojej dcéry je hodný zápas. “Je to veľmi pekný, mladý, chytrý chlapec, ktorý je veľmi zdvorilý a dobre pripravený,” povedal.

Bez ohľadu na to, ako je neochvejné, že jej otec verejne hovorí o svojom datovaní životu (veľmi), Ella Rae sa stále zdá byť celkom otcovou dievčinou. Dvojica oslávila Deň otcov spoločne v nedeľu, príležitosť Wahlberg oslavovala vyslaním portrétu jeho a jeho najstaršieho na Instagram.

Tak rád, že môžem stráviť Deň otcov so svojou dcérou a chýba moje ďalšie tri deti (a manželka)! Šťastný deň otcov všetkých tatiek všade! #family

Príspevok, ktorý zdieľa Mark Wahlberg (@ markwahlberg)

SÚVISIACE S NÁZVU: Mark Wahlberg: Justin Bieber Nemusel mi poslať svoje CK Spodná bielizeň reklamy

Too sladké, Mark!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 55

map