15 Instagramov, ktoré majú nasledovať, ktoré spájajú módu a umenie

Len jeden pohľad na zbierky na jeseň ukazuje, že umenie plodí módu. Pozrite sa: v Jeremy Scottovej, Trine Turkovej a Suno sa nachádzajú maliarske výtlačky. Ale vzťah medzi umením a módou nie je vždy lineárny; je to ako zamotané ako Cy Twombly čmáranice. Z šiat Šalapadara a Salvadora Dalího surrealistického homára šaty do čiernych kvetov tkaniny kvetov Takashi Murakami pre Louisa Vuittona, najväčšie čaro sa často stáva, keď sa obe disciplíny úmyselne pretínajú. Pre dávku insta (nt) inšpirácie, pozrite sa na 15 najlepších účtov Instagram, ktoré sa majú sledovať na crossways módy a umenia.

1. @Paridust (nad, vľavo): Zakladateľka Pari Ehsan vyčaruje zemeguľu pre umelecké dielo, ktoré miluje, a predstavuje pred každým z nich oblečenie, ktoré je v styku s referenčnými prvkami samotnej práce. Konečný výsledok? Vynikajúce obrázky v redakčnom štýle, ktoré vám robia dvojitý zásah.

FOTOGRAFIE: Naše najobľúbenejšie vyzerá z pristávacích dráh na jar 2015

móda/Art Instagrams
Instagram / fashofthetitans

2. @FashoftheTitans: “Kto si to dal lepšie?”, Vyniká brilantným výrazom Fash of the Titans, ukážkou medzi umeleckými dielami a podobnou estetickou vzletovou dráhou. Moody ametyst Mark Rothko alebo ombre Elie Saab minidress od jeseň-zima 2014? Výber je na tebe.

móda/Art Instagrams
Instagram / copylab

3. @Copylab: Tento podivný účet berie kultové diela umelcov ako David Hockney a Édouard Manet a robí niekoľko strategických doplnkov – batoh Givenchy tu, pruhovaný Alexander Wang pätu tam. Nude William Adolphe Bouguereau sa stáva 21st storočia pripravený s batohom Chanel plátno graffiti, zatiaľ čo manželka stoického poľnohospodára v americkej gotike Grant Wood dostane sartorial aktualizáciu od Louis Vuitton.

móda/Art Instagrams
Instagram / whereiseefashion

4. @WhereISeeFashion: Bianca Luini nájde módu v každodennom zážitku, od kvetov, ktoré kaskádajú cez útes do neónovej kancelárskej budovy. Jej instagram spáruje redakčné a dráhové snímky s fotografiami z prírody, architektúry alebo umenia, ktoré čerpajú z farieb, tvaru a nálady.

5. @MeanGirlsArtHistory (vyššie, správne): Najobľúbenejšia učebnica. Každý príspevok sa skladá zo známej maľby, ktorú ste pravdepodobne dozvedeli na strednej škole spárovanej s vhodným Zlé dievčatá citát. David Michelangelo je “vysoko postavený človek”, zatiaľ čo Picasso Les Desmoiselles D’Avignon je nazývané “armádou skankov”. Budete pop-kvíz pripravený v žiadnej dobe.

SÚVISIACE: Stredné obsadenie dievčat spája! Pozrite si Fotky a prečítajte si rozvážne rozhovory

móda/Art Instagrams
Instagram / therow

6. @ TheRow: Rowova značka elegantný minimalizmus dokonale kopíruje zábery povestných diel Roberta Rauschenberga a Roberta Mapplethorpea.

móda/Art Instagrams
Instagram / kellywearstler

7. @KellyWearstler: Móda a interiérový dizajnér Kelly Wearstler má schopnosť nájsť a vytvárať obrazy nádhery. Z záberov v zákulisí jej doplnkov spolupracuje s monochromatickým umelcom Shantellom Martinom na takmer neskutočné zábery skrytých nástenných maľbier a abstraktného umenia, svet Wearstler sa každým príspevkom viac očari.

móda/Art Instagrams
Instagram / claire_fivestory

8. @Claire_Fivestory: Existuje dôvod, prečo sa Manhattan boutique Fivestory stala cieľom na objavovanie ďalších “to” dizajnérov: majiteľka Claire Distenfeldová, ktorá získala titul Sotheby’s v súčasnom umení a pracovala v umeleckej galérii predtým, než začala módne. Stačí sa pozrieť na obľúbené Fivestory Rosie Assoulin a Katie Ermilio ako dôkaz o dobre vyškolených očných oknách Distenfelda.

SÚVISIACE: 7 tipov pre získanie #Shelfie ako roztomilé ako Lauren Conrad

móda/Art Instagrams
Instagram / homeontherunway

9. @HomeontheRunway: Interiérová dizajnérka Franny Zigdon sa opiera o dizajn domáceho dizajnu s dizajnom interiérov, ktorý sa vyznačuje elegantnými príbytkami dizajnérov a kreslí interiérové ​​trendy z dráh Burberry a Dolce a Gabbana.

móda/Art Instagrams
Instagram / ryankorban

10. @RyanKorban: Interiér dizajnér Balenciaga a Alexander Wang je vlajková loď v New Yorku obchody vytvára instagram vinetky, ktoré si vziať niektoré z najväčších módnych trendov. Začnite s čistými šitými čiarami Celine, vrstvou v luxusnej textúre útulnej kožušiny Altuzarra (návrhár sa tiež stáva jedným z najbližších priateľov v Korbane) a nakoniec to s Wangovou drzou zrnitosťou a máte priestor, ktorý je podstatne Korban.

móda/Art Instagrams
Instagram / travelwritedraw

11. @TravelWriteDraw: Módny ilustrátor Meagan Morrison najprv študoval výtvarné umenie predtým, než skončil na obchodnej škole. Teraz preletá po celom svete, aby prežila módne prehliadky a pracovala so značkami ako Armani a Tanya Taylor. Jej inštragramová krmivka spája zábery svojich umeleckých inšpirácií, od steny Wynwood v Miami až po palác Topkapi v Turecku, s vlastnými ohromujúcimi ilustráciami.

móda/Art Instagrams
Instagram / sebperrinparis

12. @ SebPerrinParis: V noci francúzsky DJ v dopyte hrá módne party a vytvára soundtracky pre dráhové show pre fanúšikov ako Bottega Veneta, Oscar de la Renta a Altuzarra. Sebastien Perrin sa denne stará o inštragramové krmivo konceptuálneho umenia a expresívnej fotografie, ktoré kronikuje jeho každodenné aktivity, ako je lebka zložená z písacích strojov, ktorá popisuje dlhý deň úpravy piesní.

FOTKY: Celebrity nosia Oscar De La Renta

móda/Art Instagrams
Instagram / kalen_hollomon

13. @Kalen_Hollomon: Kolážový umelca Kalen Hollomonovej práce je krehký, lesklý a vždy myslel-ohýbať; či vytvára falošné módne reklamy pre značky ako Chanel a Prada, alebo hranie s rozmermi tým, že zbiera historické výstrižky z časopisov a fotky zdanlivo banálnych podvodníkov. Hollomon bola tiež inšpiráciou pre poslednú kolekciu Tanya Taylorovej v kolekcii Resort 15 a spolupracovala s ňou na vytvorení najkrajšieho lookbooku, ktorý sme videli, s vyrezávaním modelov v Taylorových šatách na rôznych pamiatkach v New Yorku.

móda/Art Instagrams
Instagram / beyondthemag

14. @BeyondtheMag: Pruhy, víry, šagreen, koža a kožušina. Za Mag je kakaofóniou textúry, najlepším spôsobom. Každý príspevok (či už je to umelecké inšpirované móda alebo móda inšpirované umenie) prináša klasické kurča a vaječné otázky. Nevieme, kto prišiel ako prvý, umenie alebo móda, ale vieme, že vyzerajú dobre spolu.

móda/Art Instagrams
Instagram / tasteofrunway

15. @TasteofRunway: Tu v spoločnosti InStyle sme z toho, že jedlo je umenie. Budete príliš, keď sa pozriete na Chuť dráhy, ktorá kombinuje obrazy pristávacej dráhy s originálnymi receptami, ako je živá červená bobuľová penová špička s krémom, ktorá odráža kandizovanú farbu textúrovanú asymetrickými šatami Dior. Obaja vyzerajú dosť dobre, aby mohli jesť.

FOTKY: 25 hotelov na Follow Instagram pre Instant Vacation

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − = 81

map