17 krát narodeniny Dievča Taylor Schilling Wowed nás na červenom koberci

Chceme Taylorovi Schillingovi šťastné narodeniny! Dnes, úžasná blondínka, ktorá hrá Piper Chapman Oranžová je nová čierna, otočí 32. A tak, aby sme uctili narodeninovú dievčinu, pozeráme sa späť na jej najlepšie vyzerajúci červený koberec – bez oranžových kombinéz v zraku.

V minulom roku, Schilling hral v indie dramedy, Prenocovanie, kde získala praktické improvizované schopnosti spolu s Adamom Scottom a Jasonom Schwartzmanom. Okrem pristátia filmových rolí, Schilling a zvyšok OITNB odovzdali vo februári prijaté slovo, že ich sága o väzniciach bude pokračovať tri ďalšie sezóny.

Samozrejme, sme boli nadšení, keď sme počuli správy. Koniec koncov, ďalšie tri sezóny OITNB znamená viac pre nás Netflix a chill – a oveľa viac červených kobercov od Schillinga. V očakávaní módneho vzhľadu narodeninovej dievčiny, ktorá nás čaká, sa pozeráme späť na to, koľkokrát sa jej štýl červeného koberca už zarmútil. Ak chcete vidieť sami, to sú 17 našich obľúbených módnych momentov zo Schillingu na počesť jej narodenín.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − 89 =

map