20 najlepších momentov Gilmore Girls – v GIF

Teraz, keď sme sa vrátili z nášho príspevkuGilmore Girls: Rok v živote existenciálna kríza (tie posledné štyri slová!), sme pripravení hlboko ponoriť sa do Stars Hollow trochu Gilmore Girls zábavy, aby sa začala sviatočná sezóna. Pretože, čo hovorí zima ako dobrá epizóda z tretej sezóny, pekná útulná deka a horúci šálka kávy, vpravo?

Navyše teraz, všetko GG zábery sú tam vonku, môžeme oficiálne prežiť všetky naše obľúbené momenty z našej obľúbenej duo matky a dcéry, pôvodných epizód a Rok v živote hotela. Vďaka priateľom v GIPHY máme konečný zoznam najlepších Gilmore Girls momenty, vo forme GIF, pre vaše potešenie z pozerania, v chronologickom poradí.

VIDEO: 8 cieľov Lorelai a Rory Gilmore definovaných cieľov matky a dcéry

 

SPOJENÉ: Naše 5 obľúbených epizód Gilmore Girls Ever

Prejdite nižšie a uvidíte všetkých 20 úžasných obrázkov GIF a sledujte svoje obľúbené skladby znova a znova. Ak nás potrebujete, budeme len pozerať na Rory (Alexis Bledel) a na prvý bozk Jess (Milo Ventimiglia) na zopakovanie po zvyšok dňa.

1. Rory a Dean (Jared Padalecki) prvý bozk je tak nepríjemný a napriek tomu sa nemôžeme odvrátiť od tejto rozkošnej začínajúcej romantiky – Dean bol v tejto sezóne stále úžasný!

2. V klasickej móde Emily Gilmore (Kelly Bishop) požaduje, aby “zašla na prvom mieste” po strašidelnej návšteve Richarda (Edward Herrmann, R.I.P.) v nemocnici.

3. Rory je nakoniec pripravená, aby sa usadila po nej a rozpadu Deana. Chudák Dean jednoducho miluje Roryho a ona sa nemôže dostať, aby to povedala späť, takže sa rozpadli na niekoľko epizód, len aby sa vrátili späť, keď dokáže konečne zbierajte odvahu povedať tieto tri malé slová.

4. V sezóne jedna finále, Max (Scott Cohen) navrhuje Lorelai (Lauren Graham) s 1000 žltými sedmokrásky. Prijíma a neskôr ho skopíruje deň pred svadbou. krutý.

5. Rory mohla stratiť maturitnú maturitu z obchodnej školy, ale Richard a Emily sa trhajú v publiku, keď Lorelai akceptuje jej diplom. každý čas.

6. Parížska (Liza Weilová) porážka pred celou školu, nehovoriac o tom, že všetci, ktorí vybrali C-SPAN pre Chilton Bicentennial, sú scénou pre veky. “Mala som SEX, ale nedostala som sa do Harvarda,” vykríkla k davu a pri pohľade na jej pyžamo.

7. Roryova rečová reč určite spôsobila, že sme sa roztrhli – v poriadku, v poriadku, vzlykali na fetálnu pozíciu na našej pohovke. Stačí sa pozrieť, ako je roztomilá v čiapke a šaty, a valedictorian krídla! Choď Rory!

8. Keď sa Jess objavila v Roryinej koleji na konci štyroch rokov, prakticky ju prosila, aby utiekla s ním, naše srdcia sa zlomili, keď povedala nie. Ale poď, nikdy to nepovedala áno, bez ohľadu na to, akú rozkošnú Jess je (ten kožený bund, roztrhané vlasy, stále je to naše srdce).

9. Luke (Scott Patterson) konečne po niekoľkých termínoch sa na Lorelai nachádzajú jedlé rastliny a ukazujú sa na skúšobnú prevádzku Dragonfly Inn s kyticou kvetov. Sú určené tak, aby boli spolu!

10. Po tom, čo Lorelai v skutočnosti chytil Rory a Deana v čine, duo matka a dcéra majú svoj prvý, veľký bojový boj. Namiesto riešenia problému s dekanom a napätia s matkou sa Rory rozhodne odísť do Európy s babičkou.

11. Zatiaľ čo sme hardcore Team Jess, je to úplne jedno z našich obľúbených Gilmore Girls epizód všetkých čias. “Skočím, skočím, Jack,” a práve tak sa Rory otvára do úplne nového sveta a skúsenosti v Yale a samozrejme Logan (Matt Czuchry) vstúpi na scénu ako kandidát na priateľku, aj keď to bude trvať pár viac epizód, ktoré sa mu oficiálne dostanú.

12. Keď (hlúpy, hlúpy) Luke sa rozpadá s Lorelai po katastrofálnom obnovení sľubu rodičov, ktorý príde na jej stranu, aby ju utišil, ale jej dcéra a najlepší priateľ.

13. Zlo Mitchum Huntzberger (Gregg Henry) hovorí Rory, že nemá “to”, alebo čo to znamená, aby sa to stalo v žurnalistike, prelomením jej mladého srdca v procese. Aj keď je to rok v živote mohol preukázať, že je správny, on bude navždy byť zlý človek, ktorý poslal Rory na spirále smerom nadol, čo spôsobuje veľké rozpor medzi ňou a Lorelai v šiestej sezóne.

14. Lorelai navrhuje Lukeovi a samozrejme hovorí áno, je “všetko v,” pamätáš? Hoci je to srdcervúce, že toto je aj epizóda, v ktorej sa Rory presťahuje do bazéna domova Gilmore, aspoň sme mali tento šťastný moment, aby sme odtrhli slzy.

15. Rory a Lorelaiho stretnutie po období konfliktu sa uskutočnilo v takej perfektnej Rory-Lorelaiovej móde: rovnaké časti sú húževnaté a veselé, počnúc vzrušujúcim telefonátom a končiac obrovským objavením.

16. Keď sa Paríž stane prijatou do každej právnej a zdravotníckej školy, na ktorú sa vzťahuje (suka, Harvard!), Hojda sa z extrémne vzrušených (bolo veľa kričí) úplne zahltení (s množstvom výkrikov) a my sme sa dôkladne tešili, kyvadlo.

17. Lukáš a Lorelai sa nakoniec znova bozkávajú – na konci siedmej sezóny, v podstate cementujúc myšlienku, že sa obaja vrátia späť, aj keď sme sa na obrazovke nedostali.

18. Ukončenie sedem sezónovej jazdy s poctou pre pilotov, úvodná pieseň v poslednej snímke dievčat sediacich v Luke’s Diner bola perfektná cesta, ako zakryť takú dokonalú show. Určite tu bolo niekoľko slz.

19. Keď už hovoríme o slzách, Rory si predstaví Richarda vo svojej štúdii v epizóde “Jeseň” Rok v živote, naozaj sme na nás urobili číslo. Tak sentimentálna a taká sladká, keď sa rozhodne, že napíše svoju knihu v štúdiu svojho starého dadu.

20. SPOILER ALERT !: Tieto posledné štyri slová počuli po celom svete: “Mami.” “Jo?” “Som tehotná.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 18 =

map