2018 Grammy Red Carpet má svoj vlastný neoficiálny obliekací kód na podporu času

Ak sa počas červeného koberca Zlatého glóbusu ohromilo ohromné ​​množstvo čiernych šiat a smokingov, môžete sa pripraviť na seba, pretože umelci, ktorí navštevujú Grammy, budú robiť niečo podobné v nedeľu. Módne výpadok na Zlatých glóbusoch podporil hnutie Time’s Up a hudobníci chcú, aby mali rovnakú podporu.

Neočakávajte, že vidíte čierne oblečenie všade. Namiesto toho, aby mali uniformné farby, niektorí hudobníci na tohtoročných Grammy budú nosiť biele kvety, aby demonštrovali svoju vieru v Time’s Up.

Grammy red carpet, grammys times up, grammys metoo, grammys dresses, grammys outfits, grammys looks, grammys fashion
Lester Cohen / WireImage

Starší podpredsedovia Roc Nation Meg Harkins a Karen Rait zostavili plán po tom, ako si uvedomili, že už neexistuje jedna, plagátové tabule správy.

Zhromaždili tucet žien v hudbe, aby o tom rozprávali a rozhodli sa, že nosia biele ruže ako kývnutie na to, čo suffragettes nosil počas protestov.

“Je to dôležitá konverzácia politicky v našej krajine a je to aj rozhovor, ktorý musíme mať interne s našimi umelcami a našimi spoločnosťami,” povedal Harkins. “Musíme povedať, že ak niekto má pocit, že sú diskriminovaní a že sa necítia bezpečne na svojom pracovisku, majú ľudí, ktorí ich podporia.”

SÚVISIACE: Kto bude konať v roku 2018 Grammy?

Ktoré umelci sa zúčastnia?

Podľa plagátové tabule, ale aj Halsey, Rapsody, Kelly Clarkson, Cyndi Lauper, Dua Lipa, Rita Ora a Tom Morello..

“Biela ruža predstavuje pre mňa solidaritu a pokojnú a krásnu show podpory,” povedal Ora V štýle. “Mojou nádejou je, že #whiterose hnutie je len začiatok.”

Zástupcovia priemyslu dúfajú, že hudobný svet sa dostáva na palubu s vlnou aktivizmu, ktorú začali v Hollywoode začiatkom tohto mesiaca. “To sú veci, ktoré sa dostali pod radar tak dlho,” povedal hudobník a producentka Linda Perry, ktorá hovorila o prehliadnutých príbehoch o zneužívaní v podnikaní, konkrétne o Keshe. “Je ťažké povedať, kam to bude mať. Všetko, čo môžeme urobiť, je dúfať, že sa nastaví nový bar a že odtiaľto sa ženy môžu cítiť silnejšie a vedia, že sa nemusia schovávať.”

Na nedeľu 28. januára do programu Grams nalaďte CBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 13

map