247 000 kryštálov Swarovski osvetľuj Diana Ross a kostýmy Supremes v Motown Muzikál: Pozrite sa na náčrty!

“Nie je nejaká vysoká hora!” Diana Ross to spievala a je to stále pravda, hlavne pre ESosa, kostýmový návrhár nominovaný na cenu Tony za kostýmy novej Broadway show, Motown: Muzikál, ktorý sa tento mesiac otvoril v divadle Lunt-Fontanne v New Yorku. Jeho úlohou bolo vyriešiť horu za úlohu šatníka v čase, keď vládol Motown najvyššiu. Táto show je inšpirovaná skutočným príbehom o tom, ako Berry Gordy, Jr. založil Motown Records a revolúciu hudby, čo znamená, že vedúci postavy Berry Gordy (Brandon Victor Dixon), Smokey Robinson (Charl Brown) a Marvin Gaye (Bryan Terrell Clark) , a najdôležitejšie je Gordyho milostný záujem, jediný Diana Ross (Valisia LeKae), ktorý má 59 najväčších hitov Motown Records, od The Jackson 5 “ABC” až po Robinsonovej “You’ve really got hold on Me . ” Zatiaľ čo súbor je celkovo minimálny, umožňuje to, aby vzhľad, ktorý nosia Diana Ross a The Supremes, svietili – vďaka partnerstvu spoločnosti ESosa so spoločnosťou Swarovski, 247 000 kryštálov osvetľuje dizajny (pozri výhradné náčrtky vyššie). “Kostýmy, ktoré nosila Valisia LeKae v úlohe Diany, jej umožňujú skutočne zažiariť, a to tak, že publikum bude cítiť, že v skutočnosti vidí a počuje jeden z motownských hudobných legiend,” povedala ESosa. Vlastné návrhy pre skutočnú diva – nečakali by sme nič menej. Pre lístky navštívte motownthemusical.com.

Navyše, pozrite si hviezdy veľkého mena, ktoré začali na Broadwayi!

ĎALŠIE INFORMÁCIE: • Raňajky v premiéroch Tiffany na Broadwayi • Holly Golightly’s Broadway Costumes • Jessica Chastain’s Broadway Debut

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 91

map