3 Dekády Narodeniny Girl Nicole Kidman je najviac ohromujúci vlasy transformácie

Je ťažké uveriť, že herečka, ktorá získala Oscar Nicole Kidmanová, dnes dosiahla 48 rokov. Pleť Aussieho omračovača vyzerá takmer nezmenená, keď sa na začiatku 80. rokov zlomila na scénu ako hviezdica s čerstvým tvárou. Jej role v kamere je však iný príbeh. Reflexie späť na jej širokú škálu nezabudnuteľných filmov od Hodiny na Moulin Rouge! na Ostatné, a všimnite si, ako bezstarostne sa znovu objavuje s každou novou postavou.

Zatiaľ čo mama na štyri (a manželka countrykej superstar Keith Urban) získala uznanie kritikov a divákov rovnako, nemôžeme im pomôcť, ale obdivovať aj jej schopnosť úplne premeniť vlasy. Z hlavice prirodzených prstencov sa počas Dead Calm éry na super-rovné pramene, ktoré uprednostňovala v roku 2009, na jej súčasný lob, Kidman je pravdepodobne jedna z Hollywoodov najlepšie vytlačených herečiek. Na počesť 48. narodenín Kidmana sa pozeráme späť (naozaj úžasne) pri jej meniacich sa účesoch v priebehu rokov.

FOTKY: Pozrite si vlasové transformácie Nicole Kidmanovej počas celého roka 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − 30 =

map