3 dôvody, prečo Anastasia’s Glow Kit zmení váš život

Pokiaľ ide o kontúrovacie palety a ceruzky na obočie, výrobky spoločnosti Anastasia Beverly Hills sú široko považované za Rolls-Royce z každej kategórie a teraz prichádzajú pre vašich zvýrazňovačov. Značka odštartovala 2016 s uvedením ich zbrusu nových Glow Kits, ktoré sú k dispozícii v dvoch super-lichotivé možnosti. Gleam (top) obsahuje quad perleťových tónov, ktoré najlepšie fungujú na chladných pleciach, zatiaľ čo That Glow (dno) vyzerá úžasne na teplú pokožku. Cena za každých 40 dolárov (anastasiabeverlyhills.com), dostanete práve každý prášok za 10 dolárov za pop a my sa nemýlim, keď hovoríme, že ich použitie je neobmedzené. Nižšie sme načrtli tri dôvody, prečo potrebujete aspoň jednu z týchto palet v statuse.

SÚVISIACE: 5 Trendy make-upu, ktoré musíte pridať do Vášho krása slovníka

Vaše lícne kosti budú viac dôležité ako kedykoľvek
Prvý a najzrejmejší prínos? Svetlo svieti ako diamant 24 hodín denne 7 dní v týždni. Každá zo štyroch panela vyzerá nádherne opotrebovaná sama, ale je dostatočne ľahká na to, aby sa na seba vznášala, ak je to perfektné zvýraznenie Instagram. Dokonca aj keď ste začiatočník techniky strobing, prášky sú miešateľné a blázon-ľahko pracovať. Použite kužeľovitú miešaciu kefu na vyzdvihnutie malého množstva lesku a s kruhovým pohybom, prácu produktu cez lícne kosti, na lúk Cupida a do stredu nosa.

SÚVISIACE: Ako zvládnuť techniku ​​stroboskopov bezpečnej práce

Nikdy sa nebudete musieť obávať tmavých kruhov
Niekedy máte ráno, kde žiadne množstvo make-up nemôže zakryť skutočnosť, že ste boli celú noc prilepený k vášmu účtu Netflix? Tenká vrstva osvetľovacieho zariadenia aplikovaného pred vaším korektorom okamžite vytvorí vzhľad bdelý bez toho, aby musel na produkt hromadiť. Hneď po dokončení režimu starostlivosti o pleť použite kefku na zvýrazňovač prachu na oblasť pod očami, potom postupujte so základom a korektorom ako normálne. Záblesk bude odvrátiť svetlo a oklamať každého, kým si myslí, že máte 8 hodín, ale akékoľvek stopy iskra budú nedoceniteľné pod vaším korektorom.

SÚVISIACE: Strobing je teraz vec pre vaše vlasy

Zbierka očných tieňov bude okamžite zdvojená
Zábavný fakt: Len preto, že Glow Kit bol určený pre vašu tvár, neznamená, že nemôžu mesačné svetlo ako očné tiene. Aj keď by ste mohli technicky nosiť farby sólo na viečkach, môžu byť použité aj na manipuláciu s efektmi vytvorenými vašou existujúcou zbierkou tieňov. Sú dosť pekné, aby sa mohli aplikovať priamo nad farbou, aby sa pridali nejaké rozmery, alebo sa môžete pokúsiť o tmavšie farby vašich vnútorných rohov na široko očký vzhľad. Sme tiež posadnutí tým, ako malé množstvo vyzerá zmiešané práve v strede veka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map