3 jednoduché spôsoby, ako odoslať virtuálny Valentín

Deň svätého Valentína má notoricky známy návyk, že sa nám každý rok prejde. Jedna sekundu je to Deň nového roka a druhý je druhý februárový týždeň a my sme sa scampering do najbližšie Hallmark shop nájsť perfektné (aj keď veľmi posledná minúta) karta pre toho zvláštneho niekoho. Ak by existoval len jednoduchší spôsob, ako vypáliť posolstvo adorácie k našim priateľom a technológii pre rodinu!

Tu sme nakreslili tri najlepšie a najpohodlnejšie spôsoby, ako posielať virtuálne Valentíny pomocou nie len vášho mobilného telefónu. Zdá sa, že tento rok má nový blok Cupid.

Bitmoji

Ak sa obávate, virtuálne Valentíny môžu nakloniť trochu neosobný, Bitmoji (Free; itunes.apple.com) je odpoveď. Aplikácia osobných avatarov vám umožňuje vytvoriť vlastnú digitálnu verziu sami, ktorá potom môže byť umiestnená do rôznych scenárov a pozadia. Myslite na to ako na emojiovú verziu, ale na steroidy. Aplikácia obsahuje nastavenia všetkého od základných pozdravov až po nadčasové dovolenkové pozdravy vždy, keď slová jednoducho nestačia. Samozrejme, oni sú plne zásobovaní s množstvom V-Day témy pozadí. Či už chcete posielať svoje bitmoji ležiace na posteli z okvetných lístkov ruží na svoje významné iné, alebo viac, nevinne, držať škatuľu čokolády pre svojich rodičov, je ľahké šíriť lásku.

SÚVISIACE: 3 Perfektné Valentínske oblečenie, ktoré zodpovedajú vášmu dátumu-štýl

Kto si XO

Či už milujete svoje významné ďalšie, svojho najlepšieho priateľa, alebo fľašu vína, kto si XO? nediskriminuje, keď príde na to, aby svetu povedal, kto alebo čo obdivujete. Super jednoduchá platforma vám umožňuje vytvoriť mem a pridať X a O do vášho obľúbeného obrazu toho, ktokoľvek alebo čokoľvek milujete tento Valentín. Potom ju zdieľajte so svojimi sociálnymi sieťami alebo ju pošlite do celej doručenej pošty, aby ste všetci vedeli, že vy a váš miláčik (alebo šteňa!) Sa navzájom milujete ako XO.

SPOJENÉ: Joe Manganiello bude “všetko von” za prvý deň svätého Valentína ako ženatý muž

Candy Valentínske srdce

Čo je Valentín bez cukrových sŕdc? Len ďalší deň v roku, ak sa nás spýtate. Vyhnite sa bolesti žalúdka, ale pomocou aplikácie Valentines Hearts ($ 1, itunes.apple.com). V podstate nový riff v klasickej minulosti čas zdieľania cukroví srdce správy s rozdrviť, aplikácia vám umožní posielať virtuálne cukroví srdce komukoľvek. Môžete si vybrať z viac ako 4000 kľúčových fráz V-Day alebo si prispôsobiť svoje srdce individuálnou správou. Teraz ste urobili niekoho cítiť sladké a môžete si udržať všetky svoje skutočné cukroví pre seba. Vyhrajte, vyhrajte!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map