3 Rýchle a jednoduché spôsoby nápravy Rozdelenie končí

Rovnako ako strata ponožky v každom cykle bielizne, rozdelené konce sú do značnej miery nevyhnutné. Zvyčajne spôsobené tepelným poškodením, roztrhnutie sa vyskytuje, keď vonkajšia vrstva (kutikula) začne prasknúť a odhaľuje vnútornú kôru. Akonáhle je táto vnútorná štruktúra vlasov vystavená, stane sa slabá a suchá a nakoniec sa rozštiepi. Aby sme vám pomohli medzi snipmi (čo by sa malo stať každé 2 mesiace), tu je niekoľko rýchlych riešení, ktoré umožňujú hladké zakončené konce.

Opláchnite octom
Po každých 4-5 šampónoch skúste ošetrenie jablčného octu. Zmiešajte jeden diel jablčného octu s jedným dielom vody a naneste ho na pramene. “Jablkový mušt ocot pomáha vyrovnávať pH vlasov, čo pomáha pokožke ležať ploché a zamaskovať vzhľad zdvihnutých koncov,” hovorí celebritný kaderník Matt Fugate.

SPOJENÉ: 3 Editor-testované DIY vlasy masky, aby sa z Vecí už vo vašej kuchyni

Deep Condition
Pridajte hlavnú vlhkosť s hydratačnou úpravou v sprche, ktorá môže pomôcť dočasne zakryť poškodené konce. Fugate miluje sedemdňovú zázračnú masku O & M ($ 35; originalmineral.com) s hydratačným arganovým olejom. “Keď sú konce hydratované, je menej pravdepodobné, že si všimnete suché špičky, ktoré sú náchylné na to, aby vyzerali frizovane,” hovorí Fugate. Tiež navrhuje, aby ste použili maslový avokádo na prameňoch, ak ste v DIY. Na okamžitú liečbu použite výživný produkt, ako je Pantene Pro-V Split End Fuser ($ 15; drugstore.com), ktorý používa silikón na viazanie zlomených koncov.

Vystúpte z neho
Rovné pramene sú oveľa pravdepodobnejšie, že odrážajú poškodenie. Skryť zlomenie a zabrániť tepelnému poškodeniu pomocou textúrovacieho spreja (my ako Sachajuan Ocean Mist ($ 28, net-a-porter.com) vytvoriť plávajúce vlny..

Požiadajte o “práškovanie ‘
A ak sa vaše tipy dostali až do bodu, kde skutočne vyzerajú zničené, je čas priniesť nožnice. Bojíš sa strácať dĺžku? Spýtajte sa svojho štylistika na poprašovanie – “V podstate len zoberte ten samý tip, menej ako jeden centimeter, takže to len odstráni tie straggly kusy. To nemá nič spoločné s tvarovaním vlasov, je to len zbaviť sa rozdelených koncov,” hovorí Fugate. Je to skvelý spôsob, ako udržať zdravé vlasy počas rastu, dodáva.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map