3 tipy na hľadanie sexy ako dom kariet Star Robin Wright Má na 49

Či ste už binged na celej práve vydanej štvrtej sezóne Netflix Domček z kariet alebo ste pomaly prevalcovať si cestu cez drámu, jedna vec je isté: Robin Wright, ktorý hrá Claire Underwood, vyzerá neuveriteľne na obrazovke a mimo. Stali sme sa stylistkou Kemal Harrisovou, ktorá štýluje Wrighta za udalosti s červenými kobercami a navrhuje kostýmy pre jej postavu na show. “Táto postava je skvelým príkladom žien v jej 40-tych rokoch, ktorí sa dokonale oblečú do kancelárie a každý deň vyzerá neuveriteľne,” hovorí Kemal. “Je to všetko o nájdení dokonalosti.” Tu je návod, ako ju nechať.

SÚVISIACE: Prečo Robin Wright športové sexier nové skriňa v Domček z kariet 4. sezóna 

Určite svoju zónu pohodlia
Podľa Harrisa nikdy nie je múdre sartorické rozhodnutie skryť vaše telo, ale je veľmi dôležité cítiť sa pohodlne v kusoch, ktoré nosíte na každodennom základe. Ak ste nohavička, nesnažte sa nútiť šaty ani sukňu. “Namiesto toho nájdite pár nohavíc, ktoré máte radi, ktoré vám vyhovujú v oblasti pasu,” hovorí Harris.

Dôverujte svojmu krajčírovi
Kľúčom k hľadaniu šikovnosti vo vašich 40-tych rokoch a neskôr je zmena vašich rozdielov, aby vyzerali tak, ako keby boli vyrobený pre vaše telo. “Ak radšej nosíte nohavice, pozrite sa na dvojicu, ktorá dobre funguje v oblasti brušnej oblasti a potom požiadajte svojho krajčíra, aby si vzal do rozkroku tak, aby tam nebola previsnutá tkanina a aby sa dĺžka zdvihla, takže na podlahe nie je žiadny ďalší materiál, “hovorí Harris.

Voľba pre klasiku
Keď máte pochybnosti, jeden pohľad, s ktorým sa nikdy nemôžete pokaziť, bez ohľadu na váš vek, je čistý, dobre vyrezaný nohavica alebo sukňa a bunda. “Michael Kors je skvelý pre nohavice a bundy,” hovorí Harris. “Britskí dizajnéri, ako napríklad Alexander McQueen a Burberry, sú taktiež na špičke, ich šaty vždy dopadajú presne na správnu dĺžku.” Stella McCartney robí krásne bundy, s ktorými sa nikdy nemôžete pokaziť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 74

map