3 veci, ktoré nemôžeme čakať, nájdete v reštaurácii Food & Wine Classic v Aspene

Vzorkovanie úžasných vín, ochutnávky pokrmov pripravených špičkovými šéfmi v krajine a pozorovanie ich demonštrácie ich pro triky sú len niektoré z chutných dôvodov, prečo sa zúčastniť tohto legendárneho víkendu Potraviny a víno Klasický v Aspen, Colo, úchvatné prostredie skalnatých hôr, zatiaľ čo popíjate svoj perfektný pohár rosé je ešte viac nezabudnuteľný. Tu je niekoľko udalostí v našom kalendári, o ktorých sme veľmi radi.

1. Summit Soirée

Party na vrchole Aspen Mountain oslavuje narodeniny Jacquesa Pepina spolu s novo udeleným Potraviny a víno Najlepšie nové šéfkuchári.

2. Barbecue Bash

Southern superstar šéfkuchár Hugh Acheson, ktorého sme vystupovali na stránkach V štýle, usporadúva podujatie, vďaka ktorému ponúka prehľad o “čerstvom a sezónnom” varení v záhrade.

3. Rozhovor šéfkuchára

David Chang a Marcus Samuelsson majú rozhovor na paneli moderovanej Dana Cowinovou, Potraviny a vínošéfredaktora. (Dúfame, že rozliať všetky svoje kuchynské tajomstvá.)

Zostaňte naladení v najbližších dňoch pre správy o všetkej dobroty, od nových zložiek až po génia šéfkuchára!

Ďalšie informácie o Potraviny a víno Classic v Aspen, navštívte foodandwine.com.

SÚVISIACE: 3 zdravé letné recepty priamo z tabuľky Rebecca Taylorovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 7

map