4 dni, 4 vraha vyzerá: Jennifer Lopez víkend v oblečení

Nie je pochýb o tom, že Jennifer Lopez vždy vyzerá úžasne a hviezdny víkend štýlu hviezdy len potvrdil tento bod. Za posledné štyri dni bol Lopez horko na tlačovej turné pre svoj pripravovaný film Chlapec vedľa dverí (v divadlách 23. januára) a vyzerala lepšie a lepšie s každým ďalším dňom.

SÚVISIACE: Tu je váš prvý pohľad na nové šperky dizajnu Jennifer Lopez

Včera sa hviezda dostala do ulíc New Yorku a vyzerala príliš úžasne na slová v našom obľúbenom oblečení, ktoré si tento víkend obliekala – červený kabát Reem Acra, krehké zdobené čerpadlá Christian Louboutin a šumivé náušnice Kwiatvyššie). Jej budúci súbor prišiel na veselý vzhľad Tonight Show s Jimmym Fallonom, kde trojité ohrozenie svietilo červenohnedou topou a solace London kovovými ružovými širokými nohami nohavíc (na obrázku nižšie).

Jennifer Lopez
Fotka banky Douglas Gorenstein / NBC / NBCU prostredníctvom Getty Images

Neskôr sa Lopez dostal na cestu Dobré ráno Amerika nosiť viac odtieňov šedej, ktoré boli ultra očarujúce. Aby odvážila zmrznúce veľké jablkové tempy, spárovala svoj vlčiakový kabát Roberto Cavalli s čiernym kožešníkom s čiernou spojkou Jimmyho Choo, striebornou sieťkou Giuseppe Zanotti a šperky Sethi Couture, Le Vian a Harry Kotlarnižšie).

Jennifer Lopez
Alessio Botticelli / Obrázky GC

Americký idol rozhodca sa v sobotu v Los Angeles, kde sa oblečila na teplé počasie, zastavil v celej hviezdnej party Fox Winter TCA All-Star Party: biele horúce topánky SisSae, bravčové noir Sachin & Babi a štýlové podpätky Charlotte Olympia v štýle biele zlato diamantové náušnice Vhernier a prsteň Lauren Harper tvorila jej sexy oblečenie (nižšie). Lopez nosí toľko neuveriteľných vzhľadov, sotva môžeme držať krok!

Jennifer Lopez
Jason LaVeris / FilmMagic

FOTOGRAFIE: Jennifer Lopez je najviac štýlový vyzerá niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 76

map