4 knihy, ktoré si môžete prečítať od týchto autorov

Tvorcovia obsahu v službe YouTube sú známi svojimi inováciami v nových médiách, no v poslednej dobe sa hviezdy pohybujú mimo obrazovku a vrátia sa do tradičnejších kníh. Tento mesiac si štyria populárni používatelia YouTubers uvoľňujú vlastné knihy, vrátane super hráčov PewDiePie a LGBTQ + aktivista Tyler Oakley. Prejdite nadol, ak si chcete prezrieť štyri knihy, ak chcete sledovať tieto hviezdy YouTube.

1. flám podľa Tylera Oakleyho

youtube Authors
Zdvorilosť

Kanál YouTube: Tyler Oakley
Počet odberateľov: 7,7 milióna
Čo je to: Oakley je jedným z najvýznamnejších LGBTQ + hlasov na YouTube. Jeho prvá kniha je zbierkou osobných esejí, ktoré sa na jeho kanáli nikdy neodhalili. ($ 13, k dispozícii na predobjednávku na amazon.com)

2. Táto kniha vás miluje Felix Kjellberg

youtube Authors
Zdvorilosť

Kanál YouTube: PewDiePie
Počet odberateľov: 39,9 miliónov
Čo je to: PewDiePie je najlepšie známy pre natáčanie všetkého od komediálnych rantov pri hraní videohier až po zábery z každodenného života. Vysielanie jeho nefiltrovanej perspektívy získalo viac ako 39 miliónov nasledovníkov – najviac z akéhokoľvek kanála na YouTube. Jeho parodovaná pomôcka je plná ilustrovaných výrokov, rád a múdrosti od samotnej hviezdy. (10 EUR, k dispozícii na predobjednávku na amazon.com)

SÚVISIACE: 9 kníh InStyle by ste si mali prečítať tento október

3. Dievča online: na turné Zoe Sugg

youtube Authors
Zdvorilosť

Kanál YouTube: Zoello
Počet odberateľov: 9,3 milióna
Čo je to: Napísaný populárnym guru krásy a životného štýlu, tento román je pokračovaním bestselleru New York Times, Girl Online. Tentokrát hlavná postava Penny pokračuje v novom dobrodružstve v Európe. (10 EUR, k dispozícii na predobjednávku na amazon.com)

4. Táto úžasná kniha nie je v ohni od Dan Howell a Phil Lester

youtube Authors
Zdvorilosť

Kanály YouTube: AmazingPhil a danisnotonfire
Počet odberateľov:: 8,2 milióna, kombinované
Čo je to: Dan a Phil sú dvaja Britskí YouTuberi, ktorí sú známi tým, že zdieľajú svoju vlastnú vyhlásenú nepríjemnosť s internetom. Vo svojej novej komediálnej knihe sa stretávajú a ponúkajú príbehy, rady a interaktívne kvízy za zákulisím. ($ 11, k dispozícii na amazon.com)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − 52 =

map