4 príznaky, ktoré by ste mohli byť skrášľovačom krásy – a ako odstrániť neporiadok

Je tu jemná línia, ktorú neustále prechádzame medzi tým, že máme dobre zásobený make-up a potrebujeme zavolať A & E Hoarders, profesionálny organizátor vo vleku, ktorý pomáha triediť rastúcu hromadu výrobkov a pomaly preberá naše obytné priestory. Ak vaša kolekcia parfémov vyzerá skôr, ako by ste okradli celé oddelenie Bloomingdales vône a stále máte nedostatok priestoru pre nové dodatky, ktoré môžete alebo nemusíte mať (upozornenie na spoiler: pravdepodobne nie), zvážte to za oficiálne intervencie. Makeup hromadenie je veľmi reálny problém trápi márne a kúpeľne po celom svete, a sme sa spojili ucelený sprievodca pre určenie, či ste krása hromadiaca – a čo je dôležitejšie, ako sa zbaviť neporiadku bez volania v reality TV posádka.

SÚVISIACE: Ako organizovať svoje výrobky krásy

Máte 18 rôznych rúk v presne rovnakej farbe

Alebo ak nie rúž, očný tieň, lak na nechty, alebo akékoľvek iné sponky v opakovaných odtieňoch vo vrecku na make-up. Dostávame to úplne – či je skladovanie 50 odtieňov nahého alebo červeného je vaša vec, sú povinní byť nepatrný rozdiely medzi farbami a povrchovými úpravami, ale skutočné rozhovory, vy ste pravdepodobne jediný, kto skutočne spozoruje. Vytiahnite tie odtiene, ktoré najrýchlejšie rotujú a zostanú jeden alebo dva v taške pre ľahký prístup, aby ste mohli pracovať na dokončovaní prvých a pomaly si pretiahnuť zvyšok. Predtým, ako vyzdvihnúte iný produkt vo svojom podpisovom odtieni, opýtajte sa, či už máte svoj arzenál alebo nie, alebo ešte lepšie pretiahnite ten, ktorý je zastrčený vo vrecku na ruke vedľa jeho potenciálnej konkurencie. Ak nemôžete povedať rozdiel medzi týmito dvoma farbami, alebo sú viac podobné, než sú odlišné, odovzdajte ich.

Nákup viac šampónu pred dokončením vašej bežnej fľaše je spoločné výskyt

Samozrejme, že niekedy budete chcieť vyzdvihnúť najnovšie spustenie, kým vaša dôveryhodná fľaša Kerastase nebude suchá, ale keď neustále vynecháte polovicu použitých fliaš na vašej ceste do sprchy, môže to byť čas prehodnotiť váš produktový rad. Začnite odstrihnúť odstránením všetkých fliaš, ktoré sú blízko k tomu, aby boli plné, a pracujte na vyprázdňovaní položiek, ktoré už sú na polceste. Nastavte základné pravidlá pre seba na to, koľko šampónov, kondicionérov, masiek na vlasy a umývacích telies môže byť umiestnených vo vašom sprche, potom aplikujte rovnakú metódu na pleťové vody a prípravky na úpravu vlasov vo vašom dome. 

SÚVISIACE: Dekódovanie životnosti vašich produktov krásy a kedy vyradiť starý make-up

Držať sa nad produktmi, ktoré prekonávajú ich predaj

Určite, že rúrka z Y2K Urban Decay rúž má určite sentimentálnu hodnotu, ale keď dosiahne svoje šesťdesiatročné sladké, určite už nie je bezpečné používať. Nielen, že zaberie miesto vo vrecku na make-up, ale stane sa základom pre baktérie a môže spôsobiť infekciu. Ako všeobecné pravidlo, hádzať všetky výrobky, ktoré ste držali na viac ako rok, rovnako ako všetky, ktoré vzali na neprirodzený odtieň alebo divnú vôňu.

A alternatívne máte nespočetné množstvo výrobkov, ktoré neboli použité

Niekedy vyzdvihnúť vrah zeleného oka so zámerom ísť odvážne do trendu neonových očí, len aby ste sa držali rovnakej palety Naked 3 ako predtým? Nákup krásy impulzov zvyčajne tvorí väčšinu nášho hromadného produktu, ale našťastie sú najjednoduchšie sa zbaviť – nemáte takú emocionálnu pripútanosť k produktu a je pravdepodobné, že váš BFF obsadený makeupom bude ochotný aby si obchodoval s jednou z jej nedotknutých tieňov pre tie, ktoré nepotrebujete. Crack otvorte fľašu rosé a pozvite dievčatá na večer krásy na výmenu, alebo sa pozrite do stránky ako eDivv, ktorá vám umožní predať vaše staré výrobky za účelom zisku alebo zastrihnúť iné užívateľské spinky vo výmene.

SÚVISIACE: Môžete si kúpiť, predať alebo vymieňať nepoužité kozmetické výrobky?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 + = 71

map