5 dôvodov, prečo sme nadšení z najväčšieho otvorenia H & M na svete v NYC

Pripravte sa na New York City, nový vlajkový obchod H & M obrovský. Najväčší svetový H & M sa dnes otvára na Fifth Avenue a 48. ulici na Manhattane a prichádza na neuveriteľných 57 000 štvorcových stôp – čo je približne veľkosť futbalového ihriska. Je to veľké alebo ísť domov pre H & M!

Milujte maloobchodníka? Čítajte ďalej a zistite 5 dôvodov, prečo nemôžeme čakať na nákup nového obchodu:

1. Miesto bude niesť každý výrobok H & M

Nový obchod prevezme všetky kategórie produktov maloobchodníkov pod jednou strechou po prvýkrát v Spojených štátoch a bude obsahovať pánske a dámske športové odevy a konfekcie, spodná bielizeň, spodné prádlo, doplnky, detské oblečenie, novorodenecké oblečenie, špeciálne oblečenie veľkosti, materského oblečenia, kozmetiky a domácej zbierky.

2. Bude to ich najluxusnejší obchod na svete

Vlajkovou loďou je doteraz najobľúbenejší príbeh spoločnosti H & M s luxusnými funkciami, ako sú steny z bieleho mramoru, podlahy z tmavého dreva, zrkadlové steny, moderné lustre, kožený nábytok a steny z tufovaných textílií v miestnostiach. Bude to H & M, ako sme to nikdy predtým nevideli.

3. Dve slová: obuv na obuv

Už nebudete musieť hľadať celý obchod pre pár topánok, budú pekne zobrazené v obuvi vlajkovej lodi. Nielen to uľahčuje nakupovanie, ale tiež znamená, že budú mať ďalšie štýly obuvi, ktoré sa nepredávajú na iných miestach.

4. K dispozícii bude bezplatná služba osobného nakupovania

Tento obchod má prvú službu štýlu poradcu v reťazci. Služba osobného nákupu je bezplatne k dispozícii každému zákazníkovi – všetko, čo musíte urobiť, je naplánovať schôdzku.

5. Štvrté poschodie je venované domácej zbierke spoločnosti H & M

Dlho sme očakávali, že budeme môcť osobne nakupovať domáce tovary v New Yorku a toto umiestnenie to umožní. Od strieborných výrobkov až po vankúše môžete vyzdvihnúť svoj dom v trendových a cenovo dostupných položkách od predajcu.

H & M Fifth Avenue Flagship Store in NYC
Amanda Schwab / Startraksphoto.com

Nadšenie? Pozrite si celebrity, ktoré nosia H & M v našej galérii, pre štýl inšpirácie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 11

map