5 farebných kombinácií pre každý typ letnej svadby

klasický Country Club Wedding
Amelia Soper Photography

Dobrina Zheková

22. marca 2018 @ 13:00 hod

Štvrtý nor’easter stranou, na jar je tu, čo znamená, že svadobná sezóna bude čoskoro na nás. A ak sa dostanete letos v lete, je to ideálny čas na výber svadobnej palety, ktorá vám pomôže určiť atmosféru vášho veľkého dňa a zúžiť vaše dekoratívne rozhodnutia, od kvetov až po bielizeň.

SÚVISIACE: Tu sú najlepšie farebné kombinácie pre jarnú svadbu

Všeobecné pravidlo: Nechcete si vybrať len jeden odtieň – tri sú čarovné číslo. Jeden môže byť nevýrazný alebo monochromatický a oveľa viac ako tri môže prechádzať do kýčovitého územia.

Sezóna vašej svadby je skvelým východiskovým bodom pre výber odtieňov, ktoré budú tvoriť vašu svadobnú paletu. Na jar a v lete pastelové farby vždy vyzerajú krásne, najmä pre tradičné svadby, rovnako ako hlboké a teplé akcenty, ako sú burgundy a fialky. Drž sa ďalej od používania viacerých tmavých a náladových odtieňov, čo je estetické viac ako v prípade jesenných a jesenných osláv, avšak námorníctvo kontrastuje s mäkkou, svetlou farbou, ktorá je dokonalým spôsobom, ako zvýrazniť farebnú schému.

A základná paleta tip, že mnoho párov často preskočiť? Nechajte svoje miesto sprievodcom. Máte plávacie svadby alebo plánujete oslavu na farme? Je vaša recepcia rustikálna alebo má vinobranie? Maximalizujte potenciál vášho miesta výberom farieb, ktoré prinesú jeho prírodné kúzlo. Aby sme vám mohli pomôcť začať, požiadali sme Chertoffa, odborníka na trendy v WeddingWire, aby sme navrhli najstylnejšie a najpopulárnejšie farebné kombinácie Summer 2018 pre každý typ svadby.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 85

map