5 krát Bakalár bol naozaj divný o sexe

Na dnešnú epizódu Bachelorette, Becca Kufrinová bude mať príležitosť dostať sa do povedomia so svojimi kamarátmi s nenávistami – keď preberá finalistov Jason, Garrett a Blake do Suite Fantasy. Táto sexuálna expedícia je časovo uznávanou tradíciou v bakalárskom štúdiu Národa – a možno aj jeho najdivokejšia. Napriek tomu, že predstavenie je o nájdení trvalej lásky, kompatibility a manželstva v rýchlej časovej osi, dokonalosť lásky, ktorú možno nájsť, je obklopená starostlivým tajomstvom.

Nie je to len to, že kamery sú zvrhnuté – čo, samozrejme, dáva zmysel (aj keď, údajne, výrobcovia mať ľavé ručne držané kamery na posteli, ak sa hrdličky rozhodnú). Je to, že výstava zriedkavo umožňuje, aby sa slovo “sex” vyslovovalo na vzduchu, a keď to robí, takmer vždy chýba značka.

Prečo? No, ako nám ukázala história, bakalársky národ má represívny vzťah so sexom. Je to veľmi príjemné tanečné poňatie okolo témy (je to koniec koncertu o predvolení manželstva), ale bez toho, aby som to čelil. Franchise je všetko o tom, ako nakresliť drámu a získať súťažiacich, aby rozliali detaily. Ale keď sa jeden z nich odváži hovoriť otvorene o tom, čo sa medzi listami stane – alebo sa nestane – sú buď zradní, alebo zosmiešňovaní. Byť príliš sexuálne aktívny je príčinou hanby; nie sú sexuálne aktívne dosť je tiež. Nakoniec, Bach Nation, príbeh o extrémnej transparentnosti, si nie je celkom istý, ako zvládnuť The Thing, na ktorý sa to tak často spomína, a radšej by to fantazii zachovala – fantázia.

Pamätajte na tieto incidenty, z ktorých to jasne vyplýva Bakalár nemá predstavu, ako vykresliť príjemný, konsenzuálny a úctivý pohlavie?

VIDEO: Portia de Rossi nie je šialená o zvesti, že rozvedie Ellen DeGeneres

Juan Pablo : Thumbsdown_tone4:

Jedna z najpamätnejších sexapaddy v knihách o histórii Bachovho národa zahŕňa Juan Pablo Galavis, 18. ročník franchisingu bakalár, a súťažiacej Clare Crowleyovej. Ďalšími hlavnými hráčmi v tomto rozprávaní: Juan Pablo je misogyny a všade okolo strašnej osobnosti. V priebehu sezóny používal Juan Pablo svoj status ako jediný otec, aby vysvetlil, prečo sa pokúsil o to, aby sa s niektorými súťažiacimi zdieľal s bozkom a povedal ženám: “Nechcem, aby moja dcéra videla, že jej otec pobozkal 20 dievčat.” bol viac dcérsky priateľský.) S Clare sa však Juan Pablo snažil robiť viac než len pobozkať: po tom, ako sa podieľali na prvý bozk v sezóne, mali aj famózne sex v oceáne po skupine vo Vietname, Suite epizóda, ktorá je v podstate vtedy, keď je v pohode, aby ste nakoniec vyčistili niekoľko zostávajúcich nápadníkov alebo oblečenia pre divákov doma, pokiaľ nemáte meno. Tu je to, ako to bolo: Clare a Juan Pablo mali úžasný čas v ich skupinovom termíne, keď Juan Pablo v podstate predstieral, že všetky ostatné ženy tam nie sú. Vytvorili sa v vírivkách a v hotelovom bazéne Juan Pabla a Juan Pablo dokonca dal Clareovi, že sa skupina zosnulá. Clare sa svojou chémiou vrátila do hotelovej izby v hoteli Juan Pablo o 4:00 a obaja si vzali svoju chuť vonku, aby začali baviť v oceáne.

Kým Juan Pablo bol do toho v ranných hodinách, Clare mal málo vedieť, že nebol taký hrdý na svoju chémiu, ako bola. Nasledujúci deň ju Juan Pablo odsúdil za svoje vzájomne dohodnuté činy. Povedal: “Dúfam, že to nikto nevie. Pre mňa to bolo trochu zvláštne. Som príliš spravodlivý s ľuďmi … Možno to nebolo správne. Mám dcéru. Nechcem, aby videla to, čo sa stane, ak to uvidí. “Clare, ktorá bola zjavným predchodcom show, bola premiestnená ako promiskuitný faulista. Dostala sa k epizóde fantázie Suitea Juan Pabla (keď pravdepodobne opäť skončili) a bola to sezóna. Ale v konečnom dôsledku bola šťastná, že bola vyslaná domov, pretože počas svojho posledného individuálneho dátumu Juan Pablo šepkal niečo také obscénne pre Clare, povedala, že je “šokovaná”. “Rozhodol sa mi povedať niečo, čo žiadna žena nechce počujem, že ma nepozná a nejakú sexuálnu vec, ktorú nechcem opakovať, bolo urážlivé a bolo to urážlivé. ” Ona však odhalila sexuálnu vec a údajne: “Milujem ťa, ale neviem ťa.”

SÚVISIACE: 50 žien, prečo posielajú akty

Colton Bachelorette - Embed
ABC

Najslávnejšie Virgíny na svete

Začiatkom tejto sezóny Colton spravil titulky, keď priznal Bachelorette Becca Kufrin, že je pannou. Ale Ashley I. je obľúbenou a najvýznamnejšou (teraz bývalou) pannou franšízou. Ako súťažiaca v sezóne Chris Soulesovej, Ashley priznala, že nikdy nemala sex – pretože čakala na správneho človeka (hoci nie na manželstvo). Bola sklamaná, že zistila, že to negatívne ovplyvnilo jej vzťah s Chrisom. “Povedal som to Chrisovi Soulesovi v tejto sezóne a musím byť úprimný, nemyslel som, že si myslel, že je to veľmi atraktívne,” spomenula si. “Myslím, že v tom momente sa na mňa prestáva pozerať ako na sexuálny objekt – pocítila som zmenu v našom vzťahu.” On-line, otvorená diskusia Ashley I. o jej sexualite vyvolala otvorenú diskusiu. Výstava sa však Ashley I premenila na pariáš s nízkym číslom a premenila jej postavenie na pannu na jednu z najdlhších tónov; to môže byť aj jej meno vydané vládou v bakalárskom štáte. Každý muž, s ktorým pochádza, bola tlieskajúca za to, že sa snaží pracovať so ženskou pannou (oh, moje!), A potom, keď konečne robil sex, táto informácia sa konala pod zámkom a kľúčom.

Medzitým, hit na bývalom hráčov NFL Colton priznanie bolo stretnuté s úplným šokom, potom podporu a nakoniec odmietnutie z Becca. Ale predstavenie sa ho snažilo využiť na to, aby mu zaujalo súcit. Na rozdiel od Ashley I., Colton necítil posun vo svojom vzťahu, kým Becca priateľ a Colton je bývalý láska záujem Tia sa vrátil na show minulý týždeň a vyznával jej pretrvávajúce chtíč pre neho. Keby sa to nestalo, stav Coltonovho horúcej panny bol odkazovaný ako zapnutie, signalizujúci úctivý, skutočný prístup k láske.

SÚVISIACE: 7 Gynekológov na # 1 Otázka Pacienti Opýtajte sa

Ashley I Bachelorette - Embed
David Livingston / Getty Images

Ako Vile je Nick Viall?

Počas obdobia Nick Vialla Bakalár, sex bol oslavovaný spôsobom, ktorý nikdy nebol na show. Na svojom ekvivalente dnešnej epizódy Nick zobral tri ženy do Fantasy Suite, do jeho blízkej snúbenice Vanessa Grimaldiovej, do budúcnosti Bachelorette Rachel Lindsay a Raven Gates. Ravenův večer v apartmáne bol vyznamenaný ako veľmi dôležitý, pretože na Nickových ramenách bolo veľa na koni; podľa Raven, nikdy predtým nemala orgazmus. V ten večer sa Nick stal prvým mužom, ktorý ju dal. Po svojom prvom orgazme sa hrala okolo Fínska, ako to bolo vianočné ráno a navštívila ho svätý Nick. Povedala kamerám: “Poviem to – Nick je naozaj dobrý v tom, čo robí.” Je ťažké povedať, či Ravenov nádych, náznak, mrknutie, mrkanie o Nickovej sexuálnej zdatnosti a superkorej dospievajúcej žene, ktorá jazdí na saní a hrá sneh po tom, čo mal svoju prvú noc dobrého sexu, urobil viac, aby ju infantilizoval, alebo aby si svojím nocím vzbudil senzačnú noc.

Ak ste fanúšikom tejto show, viete, že tento reťazec stretnutia nebol Nick prvýkrát v Fantasy Suite. Predtým, ako sa stal sériovým náskokom, Nick bol súťažiacim na sezóne Kaitlina Bristoweho a Andiho Dorfmana. On skončil ako obaja v oboch. Potom, čo si Andi nevybrala Nicka, spomenul si ju na pamäti Po konečnej ruži “Ak ste sa do mňa nezamilovali, som si istá, prečo ste sa so mnou milovali.” Táto jediná veta a priznanie sexu počas sexuálnej epizódy spôsobili takýto rozruch, že mnoho titulkov o tom, prečo priznaný k sexu s Andi rojil internet. Ale čo najviac šokovalo v interakcii, nebolo to, že Nick odhalil to, čo zdieľali v tej miestnosti, alebo dokonca, že sa cítil osobne zradený, že sa podobal tomu, čo Andi pravdepodobne zdieľa s ostatnými súťažiacimi v iných Fantasy Suites; to bolo to, že franchising dychal po explicitnom uznaní, že to, čo sa deje v troch miestnostiach, ktoré si rezervovali pre Bachelorette, aby si sex urobili, bol v skutočnosti sex. Bakalár a jeho oddelenia všetci, ale vysvetliť, čo sa deje za zatvorenými dverami – ale vlastne vysvetliť to? svätokrádež.

SÚVISIACE: Prekvapujúci spôsob, ako zlepšiť rutinnosť masturbácie

Para-Dice

Bakalár franšízovo nezbedné dieťa, Bakalár v raji, slúži ako liečba konca leta, aby sme nemali trpia Bachelorette Odstúpenie. Vyberá odňatie z obdobia minulosti a vyzdvihuje ich na pláži v Mexiku. Neobmedzená dodávka alkoholu je poskytovaná spolu s otočnými dverami čerstvého chvosta. Rovnako ako pri každej show v rámci franchisingu, údajným cieľom je nájsť lásku, ale jej formát – v ktorom každé kolo, jedno pohlavie hlasuje členov opačného pohlavia mimo ostrov – povzbudzuje súťažiacich, aby niekoho (ktokoľvek!) Rýchlo … alebo stratia svoje miesto. Okrem toho prostredie poskytuje účastníkom takmer 24 hodín prístup k sebe. Minulý rok táto dynamika – spolu s notoricky známym zvykom slúžiť na predávanie nebezpečného množstva alkoholu – prispelo k najväčšiemu a najväčšiemu známemu škandálu, ktorý sa ešte nekonal, týždňové vypnutie výroby.

Vlani v lete, 4. júna 2017, sa Corinne Olympios a DeMario Jackson pripojili k jednej z nich BIP vily bazénov. Scéna bola pozorovaná výrobcami a Corinneho opilý štát vyvolal obavy pre jedného z nich. Tento výrobca sa domnieval, že spoločnosť DeMario využíva Corinne a oznámila jej, v ktorom bode výroby bola pozastavená, takže ABC by mohla uskutočniť vyšetrovanie. Počas tejto doby Corinne vydala vyhlásenie, v ktorom hovorí: “Som obeťou a minulý týždeň som sa snažil zmapovať to, čo sa stalo 4. júna. Aj keď mám malú spomienku na tú noc, zrejme sa zrodilo niečo zlé … Ako žena , je to moja najhoršia nočná mora a teraz sa stala mojou realitou. “Zistila tiež, že bola pod vplyvom liekov na predpis a alkoholu v tej dobe. Do konca júna však právni poradcovia spoločnosti Warner Brothers a Corinne nezistili žiadne porušenie zo strany výrobcu alebo DeMario a Corinne vydala následné vyhlásenie objasňujúce, že neviní ani jednu stranu za to, že si nevedela o svojom duševnom stave počas nehoda. “Môže to vyzerať, akoby ste boli úplne prítomní a úplne tam a vaša myseľ sa jednoducho nie je nikde blízko,” povedala.

Výstava pokračovala aj bez toho, aby bola zverejnená, a keď to bolo vysielané, diváci boli zaobchádzaní s Chrisom Harrisonom, ktorý dal seminár sexuálnej výchovy pre obsadenie. On naznačil, čo sa medzi Corinne a DeMario stalo (“bolo pretrhnuté veľa sĺz”), a požiadal súťažiacich, aby vysvetlili, ako sa cítili o celkovom utrpení (nikomu nevinia), a to rýchlo a úhľadne z cesty , začalo sa rozvrátenie. Incident nebol nikdy uznaný za príznak väčšieho problému, čo vyvolalo obavy o celkovú pohodu súťažiacich. Čo by sa stalo, keby ten producent nevolal faul? A stalo sa to už mnohokrát a nešielo?

Na koniec, Bakalár predstavuje niekoľko modelov hľadaného, ​​rešpektívneho, zmysluplného pohlavia medzi dvoma rovnocennými partnermi. Namiesto toho vidíme, že sex je zdrojom hanby alebo úkonu pre jednu stranu alebo v jej najhoršom nekonzenzovanom.

Môže sa konečne vymaniť z tej formy a do dnešného dňa? Becca, viesť cestu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map