5 luxusných tričiek stojí za investíciu

Ak existuje jeden základný, ktorý stojí za to vynaložiť peniaze, je to perfektný odpal. Vyskytol sa niekedy čas, kedy táto nenahradená svorka nebola v móde? (Dáme vám náznak: Nope.) Bude niekedy existovať čas, keď odpalisko nie je dokonalým doplnkom k akémukoľvek oblečeniu? Je nepravdepodobné, hovoríme.

Na ďalšom nákupnom výlete vynechajte sezónne špecifickú šialenstvo a namiesto toho vyzdvihnite túto klasiku. Nakupujte naše päť najlepších ponúk:

T od Alexander Wang Bavlna Silk Tee

T by Alexander Wang
Zdvorilosť

The T od Alexander Wang (235 dolárov, shopbop.com) meno do značnej miery hovorí samo o sebe, a Wang je kráľ zvýšených sa na štýle základné. Táto má úžasné proporcie rukávov, ktoré vytvárajú bezstarostný spätný vzhľad.

FOTKY: Nakupujte 16 spôsobov, ako nosiť suede na jar

Tričko Isabel Marant Split Sleeve

Isabel Marant Split Sleeve T-shirt
Zdvorilosť

Isabel Marant je známa svojou elegantnou francúzskou estetikou a toto tričko ($ 210, matchfashion.com) nie je výnimkou. Vďaka rozdeleným rukávam má tiež dokonalý tvar.

Row Sabeen Jersey Tee

 Row Sabeen Jersey Tee
Zdvorilosť

Z značky známej pre najluxusnejšie základy zo všetkých základov luxusu, predstavujeme vám odpalisko od The Row ($ 280, farfetch.com). Jersey tkanina zaručuje, že bude tak jemná ako maslo.

FOTKY: 20 hviezd v štýle Street v malých bielych šatách (LWD)

Saint Laurent Stonewashed Silk Tee

svätec Laurent Wool Tee
Zdvorilosť

Svätý Laurent je jednoduchý, ale sexy ($ 590; ysl.com). Nízka hrdla V zaručuje jednoduchý prechod zo dňa na noc.

FOTKY: Ako nosiť jarné najprísnejšie trendy

Valentino bavlna a čipka

Valentino Cotton and Lace Tee
Zdvorilosť

Pre tých, ktorí chcú niečo trochu dressier, Valentino ponúka toto krásne číslo (990 dolárov, net-a-porter.com), ktorý je podporený talianskou čipkou.

FOTOGRAFIE: Nakupujte pohľad: 70-násobne inšpirovaný

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 72

map