5 malých spoločností spodná bielizeň teraz vedieť

Obrázok toto:je nedeľné popoludnie a chystáte sa dostať na gauč s Netflix série a zmrzliny. Ak to znie ako váš perfektný deň, než keď nie si sám. Dôležitejšie ako séria, s ktorou by ste mohli sedieť, je to, čo sedíte. Nie je nič viac potrebné ako pohodlné a roztomilé spodné prádlo na dlhú noc. Pri hľadaní dokonalého spodného prádla by ste nikdy nemali obetovať štýl pre pohodlie. Nižšie sme zhrnuli najlepšie značky malých spodných bielizní, ktoré sa pridajú k vášmu repertoáru – ideálne pre dievčatko, ktorá miluje dobrý Netflix, ako sme my. 

Huit

spodná bielizeň company embed

Založená vo Francúzsku v roku 1968, spoločnosť Huit bola vytvorená, aby vyjadrila osobnosť ženy svojimi jedinečnými vzormi. Huitova francúzska atmosféra sa prejavuje vďaka použitiu luxusných látok, exotických farieb, zložitých detailov a jej pozornosti na najnovšie módne trendy. Známy pre príkladné fit a make, Huit je perfektná značka pre ženy všetkých tvarov a veľkostí, so širokou veľkosťou podprsenky od 30 do 38 a A až F pohár. 

Obchody: Tandem Half Cup podprsenka, 70 dolárov; journelle.com. Envoutante Half-Cup podprsenka, 76 dolárov; journelle.com. Melisande Half-Cup podprsenka; $ 74; journelle.com. Enchantee Half-Cup podprsenka, 76 dolárov; journelle.com. Francúzska polievka polovička cup, $ 74; journelle.com. 

Negatívne spodné prádlo

24/7 Lace T-shirt Bra
Zdvorilosť
ThirdLove
$ 72

NAKUPUJ TERAZ

Negatívne spodné prádlo bolo založené na troch slovách: minimálne, uvažované a nekomplikované. Presne to sú jeho podprsenky. Táto značka luxusného spodného prádla poskytuje intímny odev, ktorý je pohodlný, sexy a jednoduchý. Pri výbere látky z najkvalitnejších mlynov a výrobcov je každá položka navrhnutá tak, aby zapôsobila bez výstrih. 

Obchody: White Boa Demi podprsenka, 75 dolárov; negativeunderwear.com. Nude V1 Essaouira Demi podprsenka, 80 dolárov; negativeunderwear.com. Čierna Essaouira bodysuit, 200 dolárov; negativeunderwear.com. Nude V1 Sieve Balketová podprsenka, 85 dolárov; negativeunderwear.com. Čierna sieťka Balketová podprsenka, 85 dolárov; negativeunderwear.com. 

Freya

spodná bielizeň 4
Zdvorilosť

Freya je zábavná, módna a hravá značka spodnej bielizne, ktorá verí v dokonalé uchytenie. Freya sa špecializuje na navrhovanie plnej poprsie, takže ak ste šálka D +, táto značka je pre vás ideálna. Freya tiež navrhuje kolekciu nádherných podprsenkových veľkostí a športových podprseniek.

Obchody: Starlet Balconette podprsenka, 68 dolárov; barenecessities.com. Deco Delight Convertible T-Shirt podprsenka, 66 dolárov; barenecessities.com. Ignite bielou podprsenku Ponorte bránicu podprsenku, 60 dolárov; barenecessities.com. Siréna francúzske Navy Underwired balkón podprsenka, 68 dolárov; nordstrom.com. Siréna francúzske Navy Underwired Ponorte Balkón podprsenka, 66 dolárov; nordstrom.com. 

Životopis

spodná bielizeň 5
Zdvorilosť

Curriculum Vitae je značka založená v New Yorku, ktorá sa pokúša predefinovať sexy. CV približuje spodnú bielizeň a intímne s úmyslom, aktualizuje klasické siluety a hrá s modernými a neočakávanými látkami. Značka obsahuje súpravy oblečenia a intimity – všetky vyrobené v New Yorku a vyrobené z kvalitných textílií z Japonska a Talianska. Životopis prežíva zmyselnosť a prístup luxusu pre dnešnú ženu, ktorá je odvážna, sebavedomá, ženská a nezávislá. 

Obchody: Jac Onesie, 245 dolárov; cv-newyork.com. Kate Onesie v kosti, 375 dolárov; cv-newyork.com. Lucy Bralette in Bone, $ 98; cv-newyork.com. Lara Bralette, $ 98; cv-newyork.com. Gemma Bralette, 118 dolárov; cv-newyork.com

ThirdLove

spodná bielizeň 3
Zdvorilosť

Spoločnosť ThirdLove bola založená s úmyslom navrhnúť podprsenku, ktorá pohodlne padne, ale je stále krásna. Všetky podprsenky prichádzajú v širokej škále veľkostí a sú vyrobené proti meraniam skutočnej ženy. Jeho najpredávanejšie, podprsenka na tričko 24/7 má dokonca aj veľkosti ½ šálok, aby sa zaistilo čo najlepšie prispôsobenie. Spoločnosť ThirdLove tiež vyvinula aplikáciu, ktorá slúži ako osobná inštalácia. Môžete sa merať v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste opustili svoj dom. Jednoducho si stiahnite aplikáciu, vezmite si dve fotky sami na sebe s pevnou nádržou a aplikácia určí vašu veľkosť podprsenky.

Obchody: 24/7 tričko Bra, 64 dolárov; thirdlove.com. Plunge Perfect podprsenka, 49 dolárov; thirdlove.com. Breathe Easy Bralette & Panty, 45 dolárov; thirdlove.com. Perie ľahko priedušná penová podprsenka, 68 dolárov; thirdlove.com Krajka Balconet 2,0, 64 dolárov; thirdlove.comSÚVISIACE: Nádherná svadobné spodná bielizeň, ktorá urobí váš veľký deň ešte osobitnejším

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 55 = 58

map