5 Čo by ste mali vedieť o profesorovi MITovi BIT Pittovi Neri Oxmanovi

Zdá sa, že v živote Brad Pitta je nový priateľ, a hoci ešte nie je hlavnou osobnosťou celebrít, je bezpochyby mimoriadna osoba. Podľa Strana šesť, Izraelský profesor a architekt MIT Neri Oxman v posledných týždňoch trávil čas s hollywoodským srdcom. Pitt a Oxman údajne spolupracujú na architektonickom projekte spoločne (je to dizajnér nábytku, kto to vede?). 

Napriek hláseniam, že dvojica “okamžite zasiahla”, ich vzťah je len profesionálny. Ak však my boli nájsť romantický kontakt pre hollywoodského najdôležitejšieho študenta (sorry, Channing Tatum), určite by to bol divoko pôsobivý Oxman.

Oxman nielenže dosahuje svoj profesionálny život, ale je tiež odhodlaná pripraviť cestu pre novú generáciu prostredníctvom vyučovania. Späť v októbri hovoril Oxman V štýle a herečka Laura Dernová o jej práci v materiálnej ekológii a to, aké je sledovanie novej generácie, vidia ženy, ktoré sa vyvíjajú ako generálni riaditelia a vedci. 

“Pre mňa je to jedna dlhá cesta transformácie, začína s malými vecami, ako napríklad komunikovať s mojimi žiakmi, že sa nemusia báť otehotnieť, keď robia svoje doktorandské štúdiá, ” povedala. “Povzbudzujem ich, aby priniesli svoje deti do laboratória a naučili ich hrať sa s robotmi a programovať a oslavovať vedomosti.” 

brad Pitt x Neri Oxman
Getty (2)

Prejdite nižšie a dozviete sa viac o brilantnom 42-ročnom.

1. Je to interdisciplinárna renesančná žena.

Neri robí v podstate všetko. Architekt, profesor, biológ, inžinier, dizajnér … Vymenujete to. Spolupracovala s množstvom nepravdepodobných profesionálov (Ahem, Brad Pitt), vrátane hudobníka Bjorka a módneho návrhára Irisa van Herpena.

“Pozri, šiel som do lekárskej školy po tom, čo som slúžil v izraelských leteckých silách tri roky, bol som v rodine trochu rebelom, miloval som pomáhanie ľuďom a myslela som si, že medicína bude dokonalou kombináciou vedy a ľudského súcitu. Do architektúry som vstúpil do môjho konca 20. storočia, začiatkom 30-tych rokov. Trvalo mi veľa rokov vzdelávania, ale cítil som, že som konečne našiel svoj domov, “povedala Dernovi V štýle’vydanie novembra.

“Takže vždy hovorím svojim študentom: Vezmite dlhú cestu, nie sú žiadne chyby, je to scénická cesta – to je miesto, kde sa všetok zázrak stáva a potom, pokiaľ ide o ženskosť a byť ženou, mám dobré dni a mám zlé Keďže existujú rozličné prostredia, ako som si istý, že viete, že sú to kluby všetkých chlapcov, v dobrých dňoch naladím sa na vlastnosti spojené so ženou a premýšľam nad tým, ako obohacujú moju prácu a spôsob bytia “V zlých dňoch som si povedal:” Len sa o to postaraj! “Väčšinu času sa snažím zamerať len na to, že robím skvelú prácu, iba vďaka tvrdej práci a vedomostiam, že môžeme skutočne vlastniť našu identitu. 

V prípade, že potrebujete príklad Oxmanovho brilantného mimo boxu, premýšľajte: raz navrhla pavilón postavený priadky morušovej.

Neri Oxman Embed
Rick Friedman / Corbis cez Getty Images

2. Je často oslavovaná za svoju prácu.

Oxman nie je žiadny cudzinec – zoznam jej udeľuje súperovi Pittovej IMDb stránke a obsahuje vyznamenania ako Vilcekova cena v dizajne, miesto na 100 najkreatívnejších ľudí v podnikaní Fast Company v roku 2009 a ďalších 40 prestížnych ocenení.

A nie na rozdiel od dvoch najrýchlejšieho “Najsilnejšieho človeka nažive” Brad Pitt, Neri bol v roku 2014 ocenený špičkovým hodnotením v 50 najlepších židovských ženách Shalom Life. 

SÚVISIACE: Môže sa jedna filmová rukoväť obaja Brad Pitt a Leonardo DiCaprio?

3. Raz nazvala Brad Pitt idolizovaný stereotyp.

Počas rozhovoru s W, Neri diskutoval o vnímanom chlapčenskom klube v architektonickom svete, vysvetľujúc, že ​​dominancia mužov je rovnako polarizujúca v iných oblastiach.

“Z toho istého dôvodu máme Brad Pitts a George Clooneys, je to len časť ľudskej prirodzenosti, aby sme idolizovali stereotypy,” povedala. “Takéto zvláštnosti sú užitočné pre spoločné vnímanie hrdinstva. Nie je to len choroba architektúry; je to fenotyp ľudskej kultúry a ako rozvíjame stereotypy a vnímanie. “

4. Je vynikajúca verejná rečníčka.

Sledujte jej vysvetliť cieľ svojej progresívnej práce v roku 2015 TED Talk.

5. Rovnako ako Pitt, bola tiež predtým ženatá.

Oxman sa stal argentínskym skladateľom Osvaldom Golijovom v roku 2011. Golijov je oslavovaný člen orchestrálnej komunity a dvojnásobný víťaz Grammy.

Neri Oxman Embed
Slaven Vlasic / Getty Images
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map